توضیحات

SnowRunner نام عنوانی در سبک شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Saber Interactive ساخته شده و در تاریخ 28 آوریل 2020 توسط شرکت Focus Home Interactive برای پلتفرم های Xbox One, PS 4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. برای نسل بعدی بازی های شبیه سازی آفرود آماده باشید. این بازی شما را بر روی صندلی راننده می نشاند که رانندگی خودروهای سنگین و قدرتمند را برای جابجایی محموله ها و عبور از جاده های دشوار، بر عهده خواهید داشت. این بازی دارای بیش از 40 خودرو از برندهای شناخته شده نظیر Ford, Chevrolet و Freightliner می باشد که رانندگی در هر کدام از این خودروها منحصر بفرد و متفاوت خواهد بود.

در بازی SnowRunner، هنگام انجام قراردادها و مأموریتهای خطرناک، باید به شرایط مختلف آب و هوایی و مخصوصاً جاده ها توجه داشته باشید چراکه جاده ها در شرایط گلی، آبهای پرتلاطم، برفی و دریاچه های یخ زده متفاوت بوده و هر کدام چالش های خاص خود را دارند. از جاده هایی که احتمال گیر کردن خودروی شما در آن وجود دارد تا حد امکان پرهیز کنید اما گاهی اوقات ناچار خواهید بود تا بطور ناخواسته از این جاده ها عبور کنید. اگر در جاده گیر کردید نگران نباشید، بازی گزینه هایی را در پیش روی شما قرار خواهد داد تا به وسیله آن خودروی خود را از گل و لای بیرون بکشید. گزینه هایی نظیر قلاب کردن خودرو به درخت یا مانع های اطراف که در محدوده ای سبز رنگ بدور خودرو نمایش داده می شود. اگر اینکار نیز چاره ساز نبود می توانید به دنبال خودروی سبک خود رفته و از آن برای بکسل کردن خودرو و بیرون کشیدن آن استفاده کنید.

علاوه بر اینکه شما در بازی SnowRunner به بیش از 40 خودرو دسترسی دارید، می توانید آنها را شخصی سازی کرده و به تقویت موتور خودرو و سایر موارد بپردازید. علاوه بر بخش تک نفره، بازی دارای بخش Co-op نیز خواهد بود که می توانید با 4 نفر از دوستانتان به بازی در کنار یکدیگر بپردازید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7/8/10 (64-bit)Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor:Intel i3-4130 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200U 3.4 GHzIntel i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz
Memory:8 GB16 GB
Graphics:2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon R9 2704 GB, GeForce GTX 970 / Radeon RX 580
DirectX:Version 11
Storage:25 GB