توضیحات

Skullgirls 2nd Encore عنوانی آرکید در سبک اکشن و مبارزه ای با فضای دو بعدی می باشد که توسط تیم Hidden Variable Studios توسعه یافته و شرکت Autumn Games آن را در تاریخ 22 آگوست 2013 برای کنسول های Xbox 360, PS3, PS4, Nintendo Switch و سیستم عامل های iOS, اندروید، مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرد. بازی Skullgirls 2nd Encore، اثری انیمه‌ای در سبک مبارزه‌ای است که سیستم گیم‌پلی جذاب و هیجان انگیزی دارد. داستان بازی Skullgirls 2nd Encore در دنیایی آشفته و در هم ریخته به وقوع می پیوندد و روایت گر داستان های مرتبط با شی جادویی و مرموزی به نام Skull Heart است. شی پر درد سری که بسیاری از سازمان ها و ارگان های مهم جهان در پی به دست آوردن آن هستند و به این ترتیب درگیری ها و مبارزات فراوانی پیرامون تصاحب آن میان شخصیت های مختلف حاضر در داستان این اثر در گرفته است ...

درگیری هایی که مبارزان حاضر در بازی Skullgirls 2nd Encore را هم شامل می شود و در مجموع تمامی رویداد های داستانی این بازی پیرامون همین شی جادویی مرموز و عجیب شکل می گیرد. در واقع خصوصیت اصلی شی جادویی Skull Heart این است که هر هفت سال یک بار فعال شده و اگر این شی به دست زنی با قلب نا پاک بیافتد تمامی آرزو های آن زن را به نابودی کشانده و او را به هیولایی با نام Skull Girl تبدیل می سازد. بر این اساس و با وجود ویژگی های تباه کننده ی این شی جادویی عده ی فراوانی از شخصیت های حاضر در داستان این بازی به دنبال تصاحب آن هستند تا به منظور رسیدن به مقاصد مختلف از آن استفاده نمایند.

در Skullgirls 2nd Encore ، بازیکنان در قالب تیم هایی از یک ، دو یا سه شخصیت درگیر مبارزه با یکدیگر می شوند و سعی می کنند حریفان خود را ناک اوت کنند یا با تمام شدن زمان بیشترین میزان سلامت را داشته باشند تا پیروز شوند. این بازی شامل یک حالت داستانی ، حالت Arcade ، حالت Versus ، اتاق تمرین ، حالت آموزشی و بازی آنلاین با استفاده از شبکه GGPO است. در نسخه اولیه بازی 14 شخصیت مختلف با قابلیت های منحصر به فرد وجود دارد که به مرور زمان با آپدیت های جدید به تعداد این شخصیت ها افزوده خواهد شد.

منبع متن : سخت افزار مگ و Win2Farsi

تصاویر بازی Skullgirls 2nd Encore :

تریلر بازی Skullgirls 2nd Encore :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Dual-core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD3000
DirectX: Version 9.0c
Storage: 12 GB available space