توضیحات

Siege Survival: Gloria Victis یک بازی در در سبک های استراتژی ، مدیریتی و بقا می باشد که با همکاری استودیوهای Black Eye Games و FishTankStudio توسعه یافته و شرکت Ravenscourt آن را در تاریخ 18 می 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Siege Survival: Gloria Victis ترکیبی از استراتژی بقا و مدیریت منابع را در اختیار بازیکن قرار می دهد. یک شهر قرون وسطایی در محاصره و تعداد انگشت شماری از غیرنظامیان ، تمام چیزی هستند که این دیوارها را از سقوط باز می دارند. گروه کوچکی از غیرنظامیان در تنها سنگر باقی مانده به دام افتاده اند و آخرین منبع امید برای نیروهای مدافع هستند. ممکن است خودتان با مهاجمان نجنگید ، اما سرنوشت شهر در دستان شماست. از آخرین سربازانی که در مقابل حملات طاقت فرسای دشمن ایستاده اند حمایت کنید و تا رسیدن نیروهای کمکی خود را در این قسمت نگه دارید. اردوگاه خود را بسازید ، منابع خود را مدیریت کنید ، در طول روز وسایل مورد نیاز خود را بسازید و شهر متروکه را برای یافتن منابع و افراد غیرنظامی جدید در شب جستجو کنید.

چند نیروی خسته که شدیدا به تیر ، سلاح و زره نیاز دارند ، از آنچه در شهر شما باقی مانده است دفاع می کنند. همراه با درمان مجروحان ، شما باید آخرین سنگر مدافعان را پیش از نبردهایشان هر چند روز یکبار تأمین و پشتیبانی کنید. در غیر این صورت ، دشمن سرانجام به آنها غلبه خواهد کرد. نه تنها این ، بلکه شما باید از مردم و اردوگاه خود نیز محافظت کنید ، زیرا توسط امواج تیرهای آتشین و تخته سنگ های غول پیکر مورد حمله قرار می گیرید. شما به سلاح های بهتر ، سقف بالای سر خود ، غذای گرم و سایر مواد دیگر که کمیاب است نیاز دارید. و تنها راهی که می توانید اینها را بدست آورید این است که شما و تیمتان آنها را بسازید. اما منابع محدود است و شما نیاز به نگهداری سربازان و مردم عادی دارید ، بنابراین مجبورید روش هایی برای نگهداری مواد غذایی ، توسعه زیرساخت ها و استفاده موثرتر از لوازم خود پیدا کنید.

محض احتیاط ، شما باید شبانه در شهر بگردید تا منابع گرانبها را جمع آوری کرده و به شهروندان بازمانده کمک کنید ، یا از آنها استفاده کنید. اما مراقب باشید زیرا گشت های دشمن به نگهبانی خیابان ها ادامه می دهند. باید باهوش باشید تا مخفی و زنده بمانید، مسیرهایی به مناطق دیگر باز کنید ، افراد غیرنظامی جدید را به خدمت بگیرید و قبل از طلوع آفتاب برگردید تا گرفتار نشوید. کمک در حال آمدن است اما هفته ها با ما فاصله دارد و در یک محاصره مانند این ، یک معضل می تواند به سرعت به مشکل دیگری تبدیل شود و خیلی زود با انتخاب های اخلاقی سخت روبرو خواهید شد. سرنوشت همراهان شما و شهر ، تنها در دست شماست. گرسنگی ، زخم ، بیماری و ناامیدی وجود خواهد داشت و همچنین تنش بین مردم و مدافعان نیز بالا خواهد گرفت. سربازان خود را حفظ کنید یا مردم خود را زنده نگه دارید؟ این شما هستید که در Siege Survival: Gloria Victis تصمیم می گیرید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Siege Survival: Gloria Victis :

تریلر بازی Siege Survival: Gloria Victis :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 Sp. 64-bit
Processor: Intel Core i3 or AMD Athlon II X4 with at least 2,7 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 740, Radeon HD 7750 - at least 1GB GPU memory
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 Sp. 64-bit
Processor: Intel Core i5 or AMD Phenom II X4 with at least 3.2 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960, Radeon HD 7970 - at least 2GB GPU memory
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space