توضیحات

Shattered: Tale of the Forgotten King عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی و سولز لایک می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده Redlock Studio بوده و آن را در تاریخ 17 فوریه 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. بازی Shattered: Tale of the Forgotten King روایتگر داستان مبارز سرگردان و بی‌نام و نشانی است که برای رسیدن به هدف خود ناچار به از سر گذراندن دشواری‌ها و خطرات فراوانی خواهد بود. داستان بازی در سرزمینی به نام Hypnos جریان دارد که عظمت خود را مدیون پادشاهی بزرگ است که بر آن حکمرانی می کند. اما ناگهان با ناپدید شدن پادشاه ، جهان بازی رو به ویرانی می گذارد. اکنون شما به عنوان یک روح مبارز تصمیم می گیرید که تکه های واقعیت را جمع کرده و با اتصال آنها مانع از فروپاشی تمدن این سرزمین شوید. در این مسیر شما با افراد زیادی برخورد می کنید که نمی توان به همه ی آنها اعتماد کرد.

مراحل این بازی از ساختار دو و نیم بعدی بهره می‌برند و حالتی پلتفرمر خواهند داشت. افزون بر آنکه هر مرحله از این بازی از سه معمای جانبی و یک معمای مهم اصلی تشکیل شده است. با به پایان رساندن هر کدام از مراحل بازی گیمرها به مصاف یک باس قدرتمند خواهند رفت و مبارزه با او را در محیطی کاملاً سه بعدی تجربه خواهند کرد. در مجموع گیم‌پلی بازی Shattered: Tale of the Forgotten King تلفیقی از مراحل دو و نیم بعدی و سه بعدی خواهد بود که به تناوب میان بخش‌های اصلی و بخش مبارزه با باس‌های پایان هر مرحله اثر تغییر خواهد کرد.

به منظور تکمیل جذابیت‌های گیم‌پلی بازی Shattered: Tale of the Forgotten King و افزودن هرچه بیشتر به عمق آن، ویژگی‌های نقش‌آفرینی هم بخش مهمی از گیم‌پلی این بازی را تشکیل می‌دهد. به این ترتیب که علاوه بر وجود سیستم ویژه‌ای برای توسعه‌ی مهارت‌های گیمر، نوع مواجه شدن او با معماهای این بازی و روش مبارزه با باس‌های دوازده‌گانه‌ی حاضر در این اثر نیز تبعات کاملاً متفاوتی به همراه خواهد داشت و کانال‌های تازه‌ای را در روایت داستانی این بازی ایجاد خواهد نمود. در کنار این موارد بازی Shattered از یک سیستم ساخت و ساز نیز بهره می‌برد که به موجب آن گیمرها می‌توانند با شکست دادن دشمنان و جمع‌آوری ساز و برگ به جا مانده از آن‌ها به تولید اقلام کاربردی برای خود بپردازند.

منبع متن : Win2Farsi و بازی نما

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Shattered: Tale of the Forgotten King :

تریلر بازی Shattered: Tale of the Forgotten King :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i3-2100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 970
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i5-7600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Storage: 15 GB available space
Additional Notes: Controller recommended