توضیحات

Serious Sam 4 عنوانی مشهور در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص می باشد که توسط استودیو Croteam توسعه یافته و کمپانی Devolver Digital آن را در تاریخ 24 سپتامبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز و پلتفرم استادیا منتشر نموده و در سال 2021 برای کنسول های Xbox One و PS4 ارائه خواهد کرد. این بازی در واقع بخشی از فرنچایز Serious Sam و دنباله بازی سری قبلی یعنی Serious Sam 3: BFE است. بشریت تحت محاصره است زیرا نیروهای عظیم Mental در سراسر جهان گسترش یافته‌اند و در حال نابودی تمدن باقی‌مانده هستند. آخرین گروه مقاومت در برابر این حمله، گروه Earth Defence Force به رهبری سام جدی و جوخه کماندوهای تا دندان مسلح اوست. فرمول کلاسیک Serious Sam با قرار دادن یک توپ‌خانه غیرقابل توقف (سام) در برابر تعداد غیرقابل تصوری از دشمنان است که بازیکنان را مجبور می‌کند تا موقعیت‌های غیرممکن را دور زده و مسیر جدیدی را از دل دشمن باز کند.

اسپرینت (سریع دویدن)، مناظر آهنی و بارگیری مجدد از بازی سام ماجراجو 3 در بازی Serious Sam 4 نیز وجود خواهد داشت. سریع دویدن درواقع بخشی جدایی ناپذیر از گیم پلی تمامی سری‌های این بازی است و بازی Serious Sam 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست. نقشه‌های تأیید شده برای بازی سام ماجراجو 4 نیز عبارتند از Desert Temple و Brkeen Chevap و همچنین Little Trouble. امکان بازیابی چند نقشه قدیمی دیگر نیز وجود دارد. همچنین نقشه‌های جدید دیگری در کنار این نقشه‌ها وجود خواهند داشت. علاوه بر این، بازی Serious Sam 4 در چندین مکان مختلف برگزار می‌شود و تاکنون مکان‌های تأیید شده شامل مناطق روستایی فرانسه، یونان، روسیه، ایتالیا و کوهستان وزوو است.

همچنین نقشه‌ها بسیار بزرگتر از بازی‌ های قبلی خواهند بود. محیط‌هایی نیز در مقیاس بزرگ در این بازی مشاهده خواهید کرد که از جستجوگرهای اختیاری، اسرار و موارد دیگری استفاده می‌کنند، اما گیم پلی بازی همچنان مانند سایر بازی‌ها خواهد بود. از آنجا که عبور و مرور در این محیط با پای پیاده بسیار سخت و دشوار خواهد بود، وسایل نقلیه‌ای همچون موتور سیکلت در دسترس شما هست تا بتوانید نقشه‌های بزرگ را آسان‌تر طی کنید. شما می‌توانید با حداکثر 3 نفر از دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید، ماموریت‌های مختلف را پشت سر گذاشته و هیجان بازی را با دوستان خود شریک شوید.

مهاجمان بیگانه در این بازی با قدرت‌های تقویت‌شده باز می‌گردند. شما باید راه خود را از میان تعداد باورنکردنی از مینیون‌ های Mental مانند Headless Kamikaze، Beheaded Rocketeer ، Kleer ، Scrapjack ، Werebull و Khnum باز کنید. در این بازی قرار است با دشمنانی کاملاً جدید و هیولاهای سرسخت مانند Belcher و Zealot رو به رو شده و با آن‌ها مبارزه کنید. سلاح‌هایی که در بازی دارید، شما را به یک ارتش تک نفره تبدیل خواهد کرد. شاتگان دو لول قدرتمند، مینی‌گان پانیشر، ارّه برقی، شاتگان جدید تمام خودکار و توپ جنگی. در کنار اسلحه‌های لیزری و راکت لانچر، می‌توانید سلاح‌های خود را نیز ارتقا دهید.

منبع متن : پلازا مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Serious Sam 4 :

تریلر بازی Serious Sam 4:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: 4-core CPU @ 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 780/970/1050 or AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 42 GB available space
Additional Notes: Requirements are based on 720p rendering resolution at 30 FPS

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit (1909)
Processor: 8-core CPU @ 3.3 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 1080/2060 or AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 42 GB available space