توضیحات

Sayonara Wild Hearts عنوانی خاص در سبک اکشن ریتمیک و موزیکال می باشد که توسط استودیو Simogo توسعه یافته و شرکت Annapurna Interactive آن را در تاریخ 12 دسامبر 2019 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, Xbox One و سیستم عامل های iOS، مک و ویندوز منتشر نموده است. داستان بازی Sayonara Wild Hearts، روایت‌گر زن جوانی است که پس از رخ دادن یک واقعه، غم و اندوه قلب او را پر می‌کند. این اندوه و افسردگی کاراکتر بازی به‌قدری دردناک است که حتی ساکنان جهان خیالی و رویا هم متوجه این مورد می‌شوند. ازاین‌رو یک شب که زن جوان خواب است، رویایی می‌بیند که در آن پروانه‌ای او را به سرزمینی خیالی می‌برد. در این سرزمین، قهرمان داستان متوجه شخصیتی می‌شود که یک ماسک به‌صورت دارد و درواقع، بیانگر خود شما است و کاراکترهایی را می‌بینید که به‌واسطه‌ی ماسک‌های مختلف، چهره‌های واقعی خود را پوشانده‌اند. داستان با یک نوشته آغاز می‌شود و از همان ابتدا بازیکن را وارد گیم‌پلی و جهانی سورئال می‌کند، اما ساختار مراحل و اسم‌ هر مرحله به‌گونه‌ای طراحی شده که با داستان پیوند خورده است.

داستان Sayonara Wild Hearts با ایده ساده‌ی خواب دیدن یک انسان، سعی دارد جهانی را در دسترس قرار دهد که قهرمان داستان با دلایل تاریکی قلب و ناراحتی خود روبه‌رو می‌شود. ازاین‌رو در جریان ۲۳ مرحله مختلف، باید ناراحتی‌های خود را از بین ببرد تا در انتها به یک انسان شاداب تبدیل شود. هسته و شالوده‌ی اصلی گیم‌پلی Sayonara Wild Hearts، بازی‌های رانینگ است. به‌عبارتی شما هدایت کاراکتر خود را برعهده ندارید و از طریق انجام کارهای مختلف، باید موانع بازی را پشت سر بگذارید. ازاین‌رو شاهد ترکیب سبک‌هایی نظیر رانینگ، پلتفرمر، اکشن، ثبت رکورد و حتی Shoot ‘em Up و ریسینگ با یکدیگر هستیم.

برای مثال، در بعضی از مراحل با یک موتور باید قلب‌های داخل محیط راجمع‌آوری کنید و مراقب موانع داخل بازی هم باشید. در انتها می‌توانید مدال برنز، نقره یا طلایی را کسب کنید. این در حالی است که در بعضی دیگر از مراحل باید به نبرد تن‌به‌تن ازطریق شمشیر بپردازید! همچنین بعضی از مراحل دیگر هم ساختار پلتفرمر به‌خود می‌گیرند. موردی که گیم‌پلی بازی را متفاوت نشان می‌دهد، وجود دکمه‌زنی است. بخش‌های اکشن و نبردهای Sayonara Wild Hearts به‌واسطه‌ی دکمه‌زنی‌های متفاوتی انجام می‌شوند. دراین‌میان پنج باس فایت متفاوت هم برای شما درنظر گرفته شده است که هرکدام از آن‌ها ساختار مخصوص‌به خود را دارند.

منبع متن : زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Sayonara Wild Hearts :

تریلر بازی Sayonara Wild Hearts :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: Intel Core2 Duo E8300 or AMD Athlon X2 Dual Core 6000+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 3870 or Intel HD Graphics 630
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core2 Duo E8400 or AMD Athlon X2 Dual Core 6400+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9800 GTX or ATI Radeon HD 4870
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space