توضیحات

SAMURAI WARRIORS 5 عنوانی مهیج در سبک اکشن و هک اند اسلش می باشد که توسط کمپانی ژاپنی KOEI TECMO GAMES تولید و منتشر شده و در تاریخ 26 جولای 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز عرضه شده است. SAMURAI WARRIORS 5 پنجمین نسخه از این فرنچایز بوده که بعد از 7 سال انتظار منتشر شده است و وقایع پس از جنگ Onin را روایت می‌کند. این بازی در مجموع در مورد دو جبهه‌ی مخالف یکدیگر است که هر یک به رهبری افرادی به نام Nobunaga Oda و Mitsushida Akechi اداره می‌شود. این دو فرقه به خون یکدیگر تشنه بوده و مدام در حال جنگ هستند. شما باید با انتخاب خود در یکی از این گروه‌ها قرار گرفته و نبردهای دلچسبی را تجربه نمایید. گفتنی است که ۲۷ کاراکتر قابل انتخاب در این عنوان به چشم می‌خورد که هر یک از مهارت‌ها و سلاح‌های خاص خود بهره‌مند هستند.

طراحی شخصیت‌های بازی Samurai Warriors 5 بهتر از نسخه‌های قبلی صورت گرفته است و بازی‌بازان در وهله‌ی اول به این موضوع پی می‌برند. به گفته‌ی تیم سازنده، طراحی شخصیت‌های بازی زمان زیادی برده است. بیش از ۲۷ کاراکتر قابل انتخاب در منوی این اثر دیده می‌شود که احتمالا تعداد آن‌ها در آینده افزایش خواهد یافت. البته برخی از این شخصیت‌ها در نسخه‌های پیشین هم حضور داشته‌اند و حضور دوباره‌ی آن‌ها می‌تواند هواداران را ذوق‌زده کند. سیستم مبارزات این نسخه نسبت به گذشته با تفاوت‌هایی همراه بوده که این موضوع بازخوردهای مثبت و منفی فراوانی را به دنبال داشته است.

مانند عناوین قبلی فرنچایز ، این بازی یک عنوان هک اند اسلش خواهد بود که در آن بازیکن با صدها سرباز دشمن در یک میدان جنگ روبرو خواهد شد و هدف معمولاً شکست فرمانده دشمن است. این بازی دارای Hyper Attack جدید خواهد بود که به شما امکان می دهد در هنگام حمله به دشمنان مسافت زیادی را طی کنید. و توانایی Ultimate Skill که تقویت هایی را ایجاد می کند که بسته به نوع آنها می توان برای ادامه کمبوها ، پر کردن Musou Gauge ، بیهوش کردن دشمنان یا حملات رگباری استفاده کرد. همچنین این بازی از سبک هنری شبیه نقاشی سنتی ژاپنی استفاده خواهد کرد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی SAMURAI WARRIORS 5 :

تریلر بازی SAMURAI WARRIORS 5 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-4460
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R7 370
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played & DirectX 9.0c or above

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 2600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played & DirectX 9.0c or above