توضیحات

Rune II نام عنوانی هیجان انگیز در سبک اکشن، نقش آفرینی ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Human Head Studios می باشد که توسط شرکت Ragnarok Game, LLC در تاریخ 12 نوامبر 2019 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. نسخه دوم بازی Rune که دنباله ای بر داستان سری اول این بازی است، قرار بود با نام Rune: Ragnarok روانه بازار شود اما به Rune II تغییر نام داده شد و داستان بازی نیز در مورد راگناروک (Ragnarok)، به مجموعه اتفاقاتی که باعث به پایان رسیدن و انقراض نسل بشر و همینطور جهان می شود، بوده و بازیکنان باید به مقابله با خدایان سقوط کرده از عرش بپردازند.

شما در بازی Rune II در نقش جنگجویی به ایفای نقش خواهید پرداخت که با سفر به سرزمین های مخلتف و شکست خدایان اهریمنی با اندازه های مختلف، باید جلوی راگناروک را گرفته و مانع از نابودی کل بشریت شوید. پیش بینی شده بود که در طول راگناروک، خدایان سقوط می کنند و 9 قلمرو با یخ زدگی و آتش نابود می شوند، اما این چیزی نبود که اتفاق افتاد. خدایان از بین نرفتند و در عوض به مدت هفت سال بسیار سخت، غول ها، جانوران و ارواح قلمروها را ویران کرده اند در حالی که خدایان به طور غیرقابل توصیف از محافظت قلمرو خودداری می کردند. غوطه ور در تاریکی و هرج و مرج، جهان سرزمین Midgard، اسیر شیاطین بی رحم لوکی (Loki) می شود.

به عنوان یک وایکینگ جنگجو، بازیکنان RUNE II با خدای انتخاب شده خود یعنی لوکی همسو می شوند، زیرا آنها روستاها را برای اسلحه و زره های قدرتمندشان غارت می کنند و از نعمت های قدرت و جادو برخوردار می شوند. هدف شما ساده است، باید لوکی را نابود کنید اما لازم نیست این کار را به تنهایی انجام دهید. به متحدین وایکینگ خود ملحق شوید تا از مزایای تجربه مشترک و نیرویی که فقط در تعداد بدست می آید بهره مند شوید. زمان بر علیه شماست. لوکی راگناروک را نگه داشته و میدگارد را در آخرالزمانی بی پایان قرار می دارد.

بازی از گرافیک و صداگذاری مطلوبی برخوردار است و محیطی را برای شما فراهم می آورد که با اکتشاف در سرزمین های خطرناک، باید به مقابله با دشمنان خود و اهریمنان لوکی پرداخته و جنگ های طاقت فرسایی را بر علیه غول ها و اژدهایان و همچنین وایکینگ های متحد شده با لوکی به راه اندازید تا پایان راگناروک رو بر سرزمین میدگارد رقم بزنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

در صورت مشکل در اجرای بازی بر روی ویندوز 7 ، محتویات فایل Win 7 Fix را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

نسخه فشرده جدید ، به زودی و پس از انتشار به پست اضافه خواهد شد.

تصاویر بازی Rune II:

تریلر بازی Rune II:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10
Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 760 / AMD Radeon HD 7850
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, & Windows 10
Processor: Intel Core i5-4590 / AMD A-10
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470
Storage: 25 GB available space