توضیحات

Remnant: From the Ashes نام بازی شوتر نقش آفرینی در سبک بقاء و اکشن ماجراجویی، ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Gunfire Games است که شرکت Perfect World Entertainment وظیفه انتشار آن را در تاریخ 19 آگوست 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز را بر عهده گرفته است. این بازی وقایع پس از آخر الزمان را روایت می کند، جاییکه دنیای آن زیر سلطه مخلوقاتی اهریمنی قرار دارد و شما بعنوان آخرین بازمانده بشریت باید در مقابل دشمنان خطرناک و باس های قدرتمند ایستادگی کرده و با آنان مبارزه کنید و چیزهایی که از دست داده اید را باز پس بگیرید و برای خود و سایر بازماندگان، سرپناهی ایجاد کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.
برای جلوگیری از کرش یا فریز شدن بازی در حالت Single Player، پس از ایجاد کاراکتر، حالت Play Game را از Friends Only به Offline تغییر دهید.

جهان توسط یک موجود شر باستانی که از ابعاد دیگری آمده اند، مورد حمله قرار گرفته و هرج و مرج و ویرانی بر همه جا حاکم شده است و در این بین تنها تعداد معدودی جان سالم بدر برده اند و از میان این بازماندگان، شجاع ترینشان باید به مقابله با نیروهای شر بروند و خود و دنیاشان را نجات داده و بقاء بشریت را تداوم بخشند.

شما در این بازی می توانید بصورت تک نفره یا به همراه دو نفر از دوستانتان به بازی بپردازید و با همکاری یکدیگر و به کمک اسلحه های مختلفی که در اختیار دارید باید با اهریمنان و همچنین باس های قدرتمند مبارزه کنید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 / 8 / 10 64 bit
Processor:Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) or betterIntel Core i5-4590 (3.70 GHz) or better
Memory:8 GB RAM
Graphics:AMD Radeon RX 470Nvidia GeForce GTX 970
DirectX:Version 11