توضیحات

Rays The Dead عنوانی جالب در سبک اکشن ماجراجویی و معمایی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده Ragtag Studio بوده و آن را در تاریخ 22 اکتبر 2020 برای کنسول PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Rays The Dead را می توان دنباله معنوی عنوان Stubbs the Zombie نامید که در سال 2005 عرضه شد و طرفداران زیادی به دست آورد. داستان بازی طی دو جدول زمانی اتفاق می افتد. ابتدا ، شما بازی را در نقش Ray LaMorte به شکل زامبی شروع می کنید که از گور برخاسته و کمی بیشتر از یک زامبی معمولی به حساب می آید. او هیچ چیز به یاد نمی آورد و اصلا نمی داند چگونه به این وضعیت دچار شده است. اندکی پس از آغاز ماجراجویی ، ری شروع به تجربه فلاش بک هایی خواهد کرد که در آن گذشته ری را هنگامی که هنوز زنده بود مشاهده خواهید کرد. این فلاش بک ها حکایت از تمام لحظات مهم در طول زندگی ری دارد که نهایتا به روزی که او می میرد ، ختم می شوند. فلاش بک ها راهی عالی برای معرفی شخصیت های مهم در زندگی ری است که در حال حاضر نیز ممکن است به عنوان یک انسان زنده با آنها روبرو شوید.

Rays the Dead یک بازی تک نفره و به شدت مبتنی بر روایت است که دارای ترکیب گیم پلی بسیار غیرمعمولی است. شما قدرت این را دارید که دشمنان خود را تبدیل به زامبی کنید و به تدریج از آنها یک ارتش بسازید. با بازی در نقش ری ، شما گروهی از زامبی ها را کنترل می کنید که شما را دنبال می کنند و از هر دستور شما پیروی می کنند. با کمک ارتش کوچک خود معما حل خواهید کرد ، دشمنان را شکست خواهید داد ، دشمنان را از طریق بوته ها به کمین خواهید انداخت ، موجودی انبارها را دستکاری خواهید کرد ، با صدای شیرین ساکسیفون خود جمعیتی را سرگرم خواهید کرد ، و البته ، جهان را نیز نجات خواهید داد.

در Rays The Dead با سناریوهای مختلف از جمله مبارزات تاکتیکی و حل معماهای محیطی روبرو می شوید. در هر شرایطی باید به طور موثر از تیم زامبی های خود استفاده کنید تا به چالش ها غلبه کنید. در طول بازی چهار نوع مختلف زامبی به گروه خود اضافه خواهید کرد که هرکدام از آنها توانایی های مختلفی دارند. برخی از توانایی ها به نحوه پیمایش آنها در نقشه مربوط می شود ، در حالی که برخی از آنها به یک سبک جنگی منحصر به فرد ارتباط دارد. برخی از زامبی های شما می توانند داخل زمین فرو روند و بعضی دیگر می توانند از به سرعت از میان گلوله های دشمن عبور کرده و به دشمنان خود ضربه زده و آنها را بیهوش کنند. استفاده از زامبی مناسب در زمان مناسب رمز موفقیت است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Rays The Dead :

تریلر بازی Rays The Dead :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, 64-bit versions only
Processor: Intel Core i5-4460 3.2GHz equivalent or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti equivalent or greater
DirectX: Version 10
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: x64 architecture with SSE2 instruction set support