توضیحات

PHOGS عنوانی جالب و سرگرم کننده در سبک ماجراجویی و پلتفرمر معمایی می باشد که توسط استودیو Bit Loom Games توسعه یافته و شرکت Coatsink آن را در تاریخ 3 دسامبر 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. PHOGS یک ماجراجویی شاد رنگارنگ و پر از معما است که شما را به یاد انیمیشن معروف گربه سگ می اندازد. در این بازی شما کنترل یک سگ دو سر ! ( در واقع دو سگ که از شکم بهم چسبیده اند و شبیه یک لوله خمیری با دو سر شده اند ) را بر عهده دارید که باید علاوه بر حل معماهای بازی به مراقبت از آنها نیز بپردازید. هرچند که کنترل این موجود بامزه به صورت دونفره راحت و جذاب تر است اما حالت تک نفره نیز در بازی وجود دارد. در سه دنیای پر جنب و جوش با تم های غذا، خواب و بازی که مملو از گیم پلی خنده دار مبتنی بر فیزیک و اسرار مخفیانه است ، با غلبه بر موانع و چالش ها به کشش ، پارس و پرش بپردازید.

معماهای جالب PHOGS عموما مبتنی بر فیزیک و همکاری دو سر این موجود می باشد. هر یک از سرها با رنگ مخصوص به خود که آبی و قرمز است شناخته می شود و این نکته در حل معماها و چالش های بازی نقش مهمی دارد. 24 مرحله چالش برانگیز در قالب 3 دنیای متفاوت در بازی وجود دارد که هم در حالت تک نفره و هم در حالت دونفره آفلاین و آنلاین قابل بازی می باشد.

3 دنیای بازی عبارتند از : دنیای غذا که مملو از غذاهای خوشمزه از نان تست با کره داغ گرفته تا کرفس خرد شده و حتی یک رودخانه شکلات می باشد. دنیای خواب که همراه با خرس های عروسکی ، بالش ها و لحاف ها ، همه در زیر نور آرامش بخش شبانه قرار گرفته اند. دنیای بازی که در یک پارک تفریحی ساحلی پر از عروسک و اسباب بازی جریان دارد.

همچنین شما قادر خواهید بود که ظاهر سگ های خود را با کلاه های جذاب ، شخصی سازی کنید. البته این کلاه ها را باید از طریق جمع آوری استخوان های طلایی گمشده در محیط مراحل به دست آورید. دنیای PHOGS شامل بسیاری از اسرار پنهان است پس برای کشف همه آنها اطرافتان را خوب جستجو کنید.

تصاویر بازی PHOGS :

تریلر بازی PHOGS :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Core i3 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD4000 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Windows Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Core i5 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVidia GTX 970 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: Windows Compatible