توضیحات

Paper Beast Folded Edition عنوانی در سبک های ماجراجویی، شبیه سازی و سندباکس می باشد که توسط استودیو Pixel Reef توسعه یافته و با همکاری شرکت Plug In Digital در تاریخ 20 اکتبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. Paper Beast Folded Edition در واقع نسخه بهبودیافته و بدون نیاز به VR بازی Paper Beast می باشد که چندی قبل به صورت اختصاصی برای هدست های واقعیت مجازی منتشر شده بود. جایی در اعماق حافظه یک سرور اطلاعات، اکوسیستمی شکل می‌گیرد. جایی که کدها و الگوریتم‌ها فراموش شده‌اند ، به یکباره زندگی شکل گرفته و Paper Beast متولد می‌شود. شما اولین انسانی هستید که پا به این اکوسیستم اسرارآمیز می گذارد. در این بازی ، بازیکنان اکوسیستم بزرگی را تشکیل می دهند که متشکل از اشکال مختلف زندگی دیجیتالی است که از کدهای اینترنت و الگوریتم های گمشده در اینترنت نشأت می گیرند. در این عنوان دو حالت بازی وجود دارد : اولی حالت ماجراجویی و دوم حالت سندباکس.

در حالت ماجراجویی ، بازیکن کنترل اولین کاوشگر را بر عهده می گیرد و باید از طریق دستکاری در محیط و تعامل با حیات وحش در جهان پیمایش کند. بازیکنان وظیفه دارند تا آنها را از خطرات و شکارچیان نجات دهند ، از طرق مختلف به آنها کمک کنند و از توانایی های خود برای پیشرفت در بازی استفاده کنند. هوش مصنوعی که رفتارهای این حیوانات را کنترل می کند ، بر اساس عملکرد بازیکن واکنش نشان می دهد. هر یک از گونه های بازی نیز رفتار متفاوتی دارند و اهداف منحصر به فرد خود را دارند. بازیکن همچنین می تواند سطح زمین را دستکاری کرده تا از موانع زیست محیطی عبور کند.

Paper Beast Folded Edition همچنین دارای یک حالت سندباکس می باشد که از عناصر سبک God-Like یا شبیه ساز خدا بهره می برد. این حالت به بازیکنان امکان می دهد تا اقدامات مختلفی مانند اصلاح زمین با افزودن آب ، سنگ و ماسه ، تغییر هوا و رشد گیاهان را تجربه کنند. سیستم فیزیک و هوش مصنوعی بازی به این تصمیمات پاسخ می دهد و به بازیکنان امکان می دهد تأثیرات این اقدامات را مشاهده کنند. حیوانات همچنین در جهان با یکدیگر تعامل دارند و تعاملات آنها نیز باعث اصلاح زمین می شود و آثار برجای می گذارد. بازیکنان همچنین می توانند برای ایجاد اختلال بیشتر در اکوسیستم ، مواردی را به جهان اضافه کنند. به عنوان مثال ، بازیکنان می توانند از یک کپسول ضد جاذبه برای شناور شدن حیوانات در نزدیکی آن استفاده کنند.

تصاویر بازی Paper Beast Folded Edition :

تریلر بازی Paper Beast Folded Edition :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-6500
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 11