توضیحات

No Man's Sky نام بازی جهان باز در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Hello Games است که در تاریخ 12 آگوست 2016 برای پلتفرم های PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. اساس این بازی بر پایه اکتشاف و بقاء در یک جهان مولد بی نهایت چیده شده و به این ترتیب بازیکن با چهار المان اکتشاف، بقا، جنگ و تجارت روبروست. بازیکنان آزاد هستند تا در 18 سیاره شناخته شده و ناشناخته موجود در بازی به صورت آزادانه به اکتشاف پرداخته و با اکوسیستم های خاص که دارای اشکال منحصر به فرد از گیاهان و جانوران هستند، با گونه های مختلف بیگانه حساس مواجه شوند و اعمال آنان موجود جنگ با آنان شود و یا با یکدیگر تعامل کرده و به تجارت بپردازند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

بازیکنان در بازی با استخراج و بهره گیری از منابع، به قدرت خود افزوده و تجهیزات خود را بهبود می بخشند، خرید و فروش منابع را با سایر گونه های شناخته شده در سیاره ها انجام داده و با این کار به پیشرفت خود در کشف سیاره جدید و رمز و رازهای موجود در آن ها کمک می کنند و یا می توانند به دنبال رمز و راز پیرامون Atlas، موجودی در مرکز جهان، بپردازند.

با الهام از ماجراجویی ها و تصوراتی که ما از داستانهای علمی تخیلی کلاسیک داریم، No Man's Sky شما را با یک کهکشان پر از سیارات گوناگون با شکل های زندگی منحصر به فرد آشنا می کند و شما را در معرض خطرات و ماجراجوی های نهفته در آن قرار می دهد.

شما می توانید با سفینه فضایی خود وارد اتمسفر این سیارک ها شده و با گونه های جدید آشنا شوید و به اکتشاف آن سیاره بپردازید و یا از آن خارج شوید و به دنبال اکتشافات بعدی خود به منظور پیدا کردن منابع ارزشمند که به پیشرفت شما کمک می کنند، بپردازید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

تعیین نشده:Windows 7/8.1/10 (64-bit)
:Intel Core i3
Memory:8 GB RAM
Graphics:nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Storage:12 GB available space