توضیحات

NieR: Replicant عنوانی فوق العاده در سبک اکشن نقش آفرینی و هک اند اسلش می باشد که با همکاری استودیوهای Square Enix و Toylogic تولید شده و کمپانی Square Enix آن را در تاریخ 23 آپریل 2021 برای کنسو های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. NieR: Replicant بازسازی نسخه اول این سری است که در سال ۲۰۱۰ برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شده بود و از نظر داستانی پیش درآمدی بر عنوان موفق NieR: Automata می باشد. داستان این بازی بر روی یک پسر جوان و خواهرش یونا متمرکز است. یونا از یک بیماری به نام Black Scrawl رنج می‌برد. در حالی که قهرمان داستان برای پیدا کردن درمان این بیماری تلاش می‌کند، او با شخصیت‌هایی‌ مانند کتاب سخنگوی Grimoire Weiss، کین خونگرم و امیل مرموز روبه‌رو و با آن‌ها همراه می‌شود. این بازی نسبت به نسخه‌ی اصلی از یک سیستم مبارزات بهبود یافته، قسمت جدید داستانی، جلوه‌های بصری پیشرفته‌تر و موسیقی‌های جدید و بازسازی شده برخوردار است. همچنین بازی شامل محتوا و سلاح‌ها و بسته‌ های الحاقی جدید نیز می باشد.

NieR جزو آن دسته از مجموعه‌هایی است که جهان آن وسعت بسیاری دارد و برای شناخت تمامی اسطوره‌ شناسی و جزئیات آن باید به‌سراغ Drakengard بروید. درواقع، NieR زیر مجموعه‌ای از Drakengard به حساب می‌آید. بااین‌حال به‌خاطر ساختار شرقی خود میان بازیکنان ایرانی آنطور که باید و شاید شناخته شده نیست. عرضه NieR: Automata سبب شد تا مخاطبان بسیاری به این مجموعه جذب و خواهان عرضه دنباله این بازی شوند. نکته جالب این است که شاید با یک بازسازی طرف باشیم، اما در اصل NieR: Replicant یک بازی نسبتا جدید برای کاربران غربی به حساب می‌آید. در سال ۲۰۱۰ بازی NieR: Replicant عرضه شد، اما فقط کاربران ژاپنی به آن دسترسی داشتند و نسخه غربی با یک قهرمان متفاوت در دسترس قرار گرفت؛ بازی‌ای که کاربران آن را با نام NieR: Gestalt می‌شناسند.

سیستم مبارزات بازی از ابتدا طراحی شده است و حال شیوه مبارزه کردن در بازسازی NieR: Replicant حال و هوای NieR: Automata را به خود گرفته است. به‌عبارتی مبارزات در رپلیکنت برپایه ساختار مبارزاتی اتوماتا طراحی شده تا کاربران امروزی هم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. البته هنوز المان‌هایی از نسخه اصلی هم به کار گرفته شده است تا گیم‌پلی همچنان هویت اصلی خود را حفظ کند. از حیث محتویات جدید، جدا از دیالوگ‌های تازه و اضافه شدن بعضی از دیالوگ‌های حذف شده قدیمی، شاهد یک اپیزود داستانی جدید به نام Mermaid هستیم. در Mermaid، شاهد یک دختر بچه و کشتی خراب شده‌ای هستیم که شما را وارد ماجراجویی تازه‌ای می‌کند؛ ماجراجویی که به جهان NieR و حتی Replicant مربوط است. همچنین شاهد محتویاتی به نام 15 Nightmares هستیم که شامل سیاه‌چاله‌های مختلف می‌شود. بازیکنان با انجام این سیاه‌چاله‌ها می‌توانند پاداش‌هایی نظیر سلاح و لباس برای تغییر ظاهر شخصیت‌های بازی کسب کنند.

منبع متن : گیمفا و زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی NieR: Replicant :

تریلر بازی NieR: Replicant :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen™ 3 1300X; Intel® Core™ i5-6400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ R9 270X; NVIDIA® GeForce® GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: 60 FPS @ 1280x720

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen™ 3 1300X; Intel® Core™ i5-6400
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ RX Vega 56; NVIDIA® GeForce® GTX 1660
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: 60 FPS @ 1920x1080