توضیحات

NieR: Automata عنوانی تحسین شده در سبک اکشن نقش آفرینی و هک اند اسلش با محیط جهان باز می باشد که توسط استودیو PlatinumGames توسعه یافته و کمپانی Square Enix آن را در تاریخ 17 مارس 2017 برای کنسول های PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. NieR: Automata همان تم آخرالزمانی بازی اصلی NieR را با خود به همراه دارد و در واقع این عنوان در ادامه پایان پنجم بازی اصلی رخ می دهد. این بازی امتیازات بی نظیری را دریافت نمود و منابع معتبر گیمینگ دنیا از آن به عنوان یکی از شاهکارهای سال ۲۰۱۷ یاد کردند. داستان بازی، مبارزات ربات آندروید 2B، هم تیمی او ۹S و A2 را دنبال می کند. بازی در زمان نامعلومی بعد از وقایع بازی اصلی رخ می دهد و حول محور مبارزه بین بازماندگان انسان ها و ارتش ماشینی ساخته شده توسط مهاجمانی از دنیای دیگر، می چرخد. حملات شدید اولیه بیگانگان انسان ها را مجبور کرده است تا به ماه نقل مکان کنند. انسان ها از این منطقه، ربات هایی مبارز که به طور کلی به آن ها “YoRHa” گفته می شود را به زمین می فرستند تا با مهاجمان در این جنگ تحمیلی مبارزه نمایند.

پروتاگونیست اصلی بازی YoRHa No. 2 Model B یا به اختصار “۲B” نام دارد که یک اندروید YoRHa مدل مونث است و مدل رفتاری اصلی آن ها خونسرد و کاملا متمرکز بودن است. وی توسط YoRHa No. 9 Model S یا همان “۹S” که یک اندروید مختص شناسایی است و نسبت به تمامی مدل های دیگر واکنش های احساسی بیشتری را از خود نشان می دهد، همراهی می شود و هر دو توسط YoRHa Model A No. 2 یا همان “A2” که یک آندروید پروتوتایپ منسوخ شده از رده ۲B ها می باشد، محافظت می شوند که شخصیتی بسیار کم حرف دارد و همیشه ترجیح می دهد تا به تنهایی عمل کند.

NieR: Automata یک اکشن نقش آفرینی جهان آزاد محسوب می شود که سرعت ، حرف اول را در مبارزات آن می زند و مبارزات بازی کاملا حالت هک اند اسلش دارند. در بازی تنها کنترل یک شخصیت را بر عهده نمی گیرید و باید در نقش بیش از یک شخصیت به بازی بپردازید که این یک تنوع بسیار خوب برای بازی محسوب می شود. بازی از روند مبارزات بسیار سریعی بهره می برد که کاملا به مثابه عناوین هک اند اسلش هستند و یادآور بازیهای بی نظیری مثل Bayonetta و یا DMC می شوند. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که سازندگان بازی به این مبارزات هک اند اسلش، المان های سبک نقش آفرینی را نیز اضافه کرده اند و به این ترتیب عمق گیم پلی بازی را بسیار بالا برده و در حقیقت مبارزات و گیم پلی بازی را معنادار تر کرده اند. در بازی بسیاری کمبوها و حملات ترکیبی فوق العاده زیبا، سریع و لذتبخش وجود دارد که بدون شک شما را از هیجان ناب سیراب می نماید.

بازی از طراحی و گرافیک هنری بسیار خاصی بهره مند است که شبیه به هیچ عنوان دیگری نیست و کاملا با داستان بازی و روند آن همخوانی دارد. محیط های بازی فوق العاده زیبا طراحی شده اند و دنیای بازی به مانند داستان آن، بسیار مرموز، زیبا و جذاب است و دقیقا همان تم غمناک زیبایی که داستان بازی دارد را محیط بازی نیز به بازیباز منتقل می کند و وی را غرق در فضای بازی و محیط آن می نماید. نهایتا باید گفت Nier: Automata در بخش صداگذاری و موسیقی نیز فوق العاده عالی عمل می کند و در این بخش نیز شاهد کیفیت بالای کار سازندگان موسیقی و صداگذاران بازی هستیم که در این زمینه نیز بازی را در سطح دیگر بخش های آن نگاه داشته اند.

منبع متن : گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

جهت نصب نسخه فشرده FitGirl ، حتما راهنمای نصب آن را مطالعه فرمایید.

تصاویر بازی NieR: Automata :

تریلر بازی NieR: Automata :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 /8.1 /10 64-bit
Processor: Intel Core i3 2100 or AMD A8-6500
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB or AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® 11 supported
Additional Notes: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1280x720. This product only supports MS-IME keyboard input.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1 /10 64-bit
Processor: Intel Core i5 4670 or AMD A10-7850K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 980 VRAM 4GB or AMD Radeon R9 380X VRAM 4GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® 11 supported
Additional Notes: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1920x1080. This product only supports MS-IME keyboard input.