توضیحات

Nemezis: Mysterious Journey III یک بازی در سبک ماجراجویی و معمایی می باشد که توسط استودیو Detalion Games تولید شده و شرکت PlayWay آن را در تاریخ 8 جولای 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Nemezis: Mysterious Journey III  یک بازی ماجراجویی معمایی و دنباله ی عناوین Schizm: Mysterious Journey و Schizm II: Chameleon می باشد که در آن آمیا و بوگارد ، دو گردشگری که با یک پیشنهاد تبلیغاتی اغوا شده اند ، به امید تعطیلات لذتبخش و آرامش بخش ، به سیاره زیبای Regilus باز می گردند. اما همانطور که قابل حدس است شرایط به خوبی پیش نمی رود و قهرمانان داستان بر اثر اتفاقاتی ناخواسته از هم جدا می شوند. اکنون آنها باید برای یافتن یکدیگر به راهنمایی های یک راهنمای مرموز تکیه کنند که رفتارش هر لحظه بیشتر و بیشتر ناپایدار می شود.

سیاره Regilus یک اکوسیستم خیره کننده زیبا ، عجیب و غریب ، چند لایه و اسرارآمیز است که سندیکاهای استعماری و کاوشگران خصوصی برای استعمار آن بسیار جنگیدند. اما در پایان ، ذخایر طبیعی و مواد معدنی یافت شده در Regilus بسیار کمتر از آنچه که ارزش جنگ داشته باشد قلمداد شد و بدون هیچ گونه درگیری اضافه ، آژانس های مسافرتی مختلف این مکان را به یک جاذبه گردشگری منحصر به فرد تبدیل کردند.

در طول ماجراجویی در Regilus ، قهرمانان داستان از هفت مکان مختلف بازدید می کنند که در مجموع هر یک از آنها یک تجربه هنری کاملاً جدید است. برای یافتن یکدیگر ، بوگارد و آمیا باید بسیاری از معماهای جذاب را با سطوح مختلف پیچیدگی حل کنند. Nemezis: Mysterious Journey III یک بازی بسیار دوستانه است زیرا می توانید سطح دشواری معماها را متناسب با تجربه خود در بازی هایی از این نوع انتخاب کنید. همچنین به راهنمای دیجیتالی دسترسی خواهید داشت که مشاوره آن در بسیاری از شرایط می تواند بسیار مهم باشد.

تصاویر بازی Nemezis: Mysterious Journey III :

تریلر بازی Nemezis: Mysterious Journey III :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: AMD Phenom II X4 955 - 4 Core, 3.2 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB / Radeon R9 200 Series or Nvidia GeForce GTX660
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX compatible