توضیحات

Necromunda: Hired Gun عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و شوتر اول شخص می باشد که توسط تیم Streum On Studio تولید شده و شرکت Focus Home Interactive آن را در تاریخ 1 ژوئن 2021 برای کنسول های Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Necromunda: Hired Gun در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و داستانش در جهان فانتزی فرنچایز Warhammer 40000 جریان دارد. این بازی با گیم‌پلی سریع و هیجانی خود، بازیکنان را به سیاره شیطانی Necromunda می‌برد. نکروموندا، یک شهر بسیار عظیم بوده و بخش‌هایی از آن توسط شش گروه خلافکاری کنترل می‌شود که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. گروه House Goliath از دیده ها پنهان شده و یک تهدید بسیار بزرگ هم در آستانه‌ی پدیدار شدن قرار دارد. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی داستان استخدام می‌شود تا جلوی بدتر شدن اوضاع را بگیرد. او یک جایزه‌بگیر بوده و در زندگی‌اش تنها به سه چیز اعتماد دارد: پول، سگ شکاری‌اش و سلاح اتوماتیک.

در این بازی بازیکنان در نقش یک مزدور، اهداف را ردیابی می کنند، پول جمع می‌کنند و تجهیزات خود را ارتقا می دهند. به‌عنوان یک شکارچی انسان در این شهر پرخشونت، بازیکنان باید از تمام سلاح‌ها و قابلیت‌های خود برای زنده ماندن استفاده کنند. از نکات شاخص این بازی می‌توان به گان‌پلیش اشاره کرد که سرعت بسیار بالایی داشته و با خشونت زیاد ترکیب شده است. بازیکن همچنین می‌تواند از یک گرپل برای جابجایی در محیط یا حمله به دشمنان اشاره کرد. به این موارد باید قابلیت شخصی‌سازی سلاح، راه رفتن روی دیوار و کنترل سگ شکاری را هم اضافه کرد. کاربر می‌تواند از آن برای کشتن تعدادی از دشمنان استفاده کند. به‌طور کلی، می‌توان Necromunda: Hired Gun را ترکیبی از Warhammer 40000 و Doom توصیف کرد.

در Necromunda: Hired Gun به تنهایی نخواهید جنگید. سگ Cyber-Mastiff در این قتل و عام هیجانی با شما شریک خواهد بود که با فشردن آیتم خاصی به دشمنان حمله‌ور می‌شود. با پیشرفت در بازی، قادر خواهید بود جنبه‌های مختلف این سگ سایبری را ارتقا دهید و به آن توانایی‌های بهتری بدهید. با گره نخوردن شخصیت اصلی مزدور به یک جناح، این احتمال وجود دارد که در طول بازی شاهد انبوهی از گنگ‌ها، باندها، جهش یافته‌ها و فرقه‌های مختلف باشیم. هر مأموریت از Martyr’s End آغاز می شود که مرکز همه چیز برای مزدوران است. از آن‌جا می‌توانید قرارداد خود را انتخاب کنید، سلاح‌های خود را آماده کنید و برای ردیابی اهداف در یکی از چندین مناطق حقیر کندو حرکت کنید. موفقیت در این قراردادها برای مزدوران پاداش به‌همراه خواهد داشت که می‌توان آن‌را با قابلیت‌های مختلف، سلاح‌های متفاوت یا مهارت‌های بهتر برای سگ خود تعویض کرد.

منبع متن : سرگرمی و پی اس پرو

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 (64-bit)Windows 10 (64-bit)
Processor:AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570KAMD Ryzen 5 2600 / Intel Core i5-8600K
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:1 GB VRAM, Radeon HD 7770 / GeForce GTX 560 Ti6 GB VRAM, Radeon RX 5600 / GeForce GTX 1660
DirectX:Version 12Version 12
Storage:50 GB available space50 GB available space
Additional Notes:30 FPS, 1920x1080 in low60 FPS, 1920x1080 in epic