توضیحات

MotoGP 21 عنوانی در سبک مسابقه ای و شبیه سازی ورزش موتورسواری می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Milestone S.r.l بوده و آن را در تاریخ 22 آپریل 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. MotoGP از جالب‌ترین فرنچایزها در سبک مسابقه‌ای به حساب می‌آید که هر ساله یک نسخه از آن در اختیار هواداران قرار می‌گیرد. با کلاسهای MotoGP ™ ، Moto2 ™ ، Moto3 به طور کامل فصل 2021 را تجربه کنید. با بیش از 120 موتورسوار رسمی ، بیش از 20 پیست و ویژگی های جدید و پیشرفته برای سطح بی سابقه ای از واقعیت ، معتبرترین و جذاب ترین تجربه رقابت های موتورسواری را نظاره کنید. همچنین می توانید بخش تاریخچه MotoGP 21 را با بیش از 40 موتورسوار تاریخی و موتورهای های افسانه ای آنها زنده کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تیم توسعه قصد داشته تجربه‌ی موتورسواری واقع‌گرایانه‌تری را نسبت به گذشته به ارمغان بیاورد. در همین راستا، تغییراتی را در بخش‌های مختلف به وجود آورده است. در صورتی که بازیکن تصادف کرده و روی زمین بیافتد، دیگر خبری از ریسپان نخواهد بود. مانند آنچه در دنیای واقعی رخ می‌دهد، موتورسوار از روی زمین بلند شده، به سمت موتور می‌رود و بعد از سوار شدن، به ادامه‌ی رقابت می‌پردازد. دیگر تغییر در سیستم ترمز رخ داده است. از این پس، استفاده‌ی مداوم از ترمزها باعث افزایش دما شده که این عامل می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی در عملکرد سیستم داشته باشد. سیستم تعلیق چرخ‌ها هم بهبودهایی داشته است.

مایل‌استون سال گذشته از ANNA رونمایی کرده بود که سیستم هوش مصنوعی MotoGP 20 به شمار می‌رود. چنین سیستمی را در بازی MotoGP 21 شاهد خواهیم بود، با این تفاوت که عملکرد آن به میزان قابل‌توجهی بهبود یافته و کاربران در جریان رقابت‌ها با مسابقه‌دهندگانی سریع‌تر و باهوش‌تر مواجه خواهند شد. بخش آفلاین که تحت عنوان Managerial Career شناخته می‌شود هم با تغییرات اساسی‌ روبرو شده است. تصمیماتی که بازیکن اتخاذ می‌کند تاثیرات خود را در داخل و بیرون از پیست نشان می‌دهند. کاربر یک مربی خواهد داشت که وظیفه‌ی مدیریت اعضای تیم و یافتن قراردادهای بهتر برای رانندگان را به دوش می‌کشد.

تحلیلگر داده، دیگر فرد مهم در تیم است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، او وظیفه دارد عملکرد تیم را زیر ذره‌بین برده و بخش‌هایی که نیاز به بهبود یا پیشرفت دارند را شناسایی کند. به این مورد، باید مهندس ارشد را هم اضافه کرد. او به کاربر کمک می‌کند مقدار ریسرچ پوینت‌های دریافتی در شرایط مختلف را افزایش دهد. از دیگر مواردی که کاربر روی آن‌ها تاثیر مستقیم می‌گذارد، شامل شخصی‌سازی موتورها، آپگرید موتورها و استخدام رانندگان بااستعداد می‌شود. در ضمن، بازی MotoGP 21 فصل ۲۰۲۱ رقابت‌های موتورسواری را شامل می‌شود.

منبع متن : Win2Farsi و سرگرمی

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 8.1 64-Bit or later
Processor:Intel Core i5-3470, AMD FX-6350 or equivalentIntel Core i7-5820K, AMD Ryzen 5 1500X or equivalent
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more, AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or moreNVIDIA GeForce GTX 1060 with 6 GB VRAM or more, AMD Radeon RX 5700 with 6 GB VRAM or more
DirectX:Version 11
Storage:22 GB available space