توضیحات

Monster Hunter: World عنوانی در سبک اکشن و نقش آفرینی است که شرکت نام آشنای Capcom وظیقه تولید آن را بر عهده گرفته و توسط همین شرکت در تاریخ 26 ژانویه 2018 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و 9 آگوست 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است. Monster Hunter: World پنجمین نسخه از سری Monster Hunter است که برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرارگرفته و همان‌طور که از اسم بازی پیداست، داستان بازی در دنیایی فانتزی که توسط هیولاها به تصرف درآمده روایت می‌شود. این بازی بازیکن را در نقش شکارچی در دنیایی پر از هیولاهای افسانه‌ای و جانوران غول آسا قرار می‌دهد و بازیکن با روش‌های مختلفی به تله گذاری و مبارزه با این هیولاها می‌پردازند و در ازای شکست دادن آن‌ها آیتم‌های مختلفی جایزه می‌گیرند.

Monster Hunter: World در زمان عرضه نظر مثبت بسیاری از طرفدارن و منتقدین دنیای بازی‌های ویدیویی را به خود جلب کرد و توانست کاربران و بازار غیر آسیایی را بیشتر با فرنچایز Monster Hunter آشنا کند و از همین رو نه تنها طرفداران پیشین خود را راضی نگه داشته، بلکه طرفدارن جدید بسیار زیادی را جذب کرده است.

داستان بازی همانند نسخه‌های قبل، درباره‌ شکارچی است که توسط اهالی یک دهکده استخدام می‌شود تا هیولاهای خطرناک اطراف دهکده را نابود کند. با اینکه داستان بازی بسیار ساده است اما درگیری‌ها و دیالوگ‌هایی که بین شخصیت‌های بازی رد و بدل می‌شود، توانسته‌اند بار داستان بازی را به دوش بکشند.

مهم‌ترین بخش Monster Hunter: World گیم پلی آن است و Capcom به خوبی توانسته از پس خلق یک گیم پلی سرگرم‌کننده و جذاب برآید. در بازی سلاح‌های بسیار متنوعی وجود دارند که شما می‌توانید برای از پای درآوردن هیولاهای بازی از آن‌ها استفاده کنید. برخی از این سلاح‌ها با پیشروی در بازی به دست می‌آیند و برخی دیگر نیز خریدنی هستند. شما علاوه بر کشتن هیولاها می‌توانید آن‌ها را رام نیز بکنید و با استفاده از برخی از آن‌ها بر فراز محیط بزرگ بازی پرواز کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Monster Hunter: World:

تریلر بازی Monster Hunter: World:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
Processor: Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz or AMD FX™-6300
Memory: 8 GB
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB)
DirectX: Version 11
Storage: 100 GB available space
Sound Card: DirectSound (DirectX® 9.0c)

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
Processor: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or Intel® Core™ i3 8350 4GHz or AMD Ryzen™ 5 1500X
Memory: 8 GB
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) or AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB)
DirectX: Version 11
Storage: 100 GB available space
Sound Card: DirectSound (DirectX® 9.0c or better)