توضیحات

Medieval Dynasty یک بازی در سبک های شبیه سازی، بقا و نقش آفرینی در محیطی جهان باز می باشد که توسط استودیو Render Cube توسعه یافته و کمپانی Toplitz Productions آن را در تاریخ 23 سپتامبر 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. داستان Medieval Dynasty در اروپای قرون وسطایی روایت می شود و شما در آن نقش جوانی را دارید که از جنگ گریخته و می خواهد سرنوشتش را خودش به دست بگیرد. این وظیفه شماست که او را از تنهایی ، بی تجربگی و فقر نجات داده و تبدیل به یک استاد در بسیاری از مهارت ها ، رهبر جامعه خود و بنیانگذار یک سلسله مرفه کنید. در بازی Medieval Dynasty، بازی‌بازان می‌توانند در زمین‌ها به کشاورزی مشغول شده یا به شکار حیوانات بپردازند، خانه‌ی خود را بسازند و دهکده‌ی خود را گسترش دهند. همچنین بازی‌بازان قادر خواهند بود برای خود فرمانروایی ساخته، بر مردم خود حکومت کرده و از آنان مراقبت کنند و نام خود را در تاریخ جاودان سازند.

علاوه بر این موارد، بازی‌بازان باید در حین شکار و یا جمع‌آوری منابع و تجهیزات برای ساخت و گسترش خانه‌ی خود و سایر مکان‌های دهکده، در برابر حیوانات وحشی و سایر تهدیدات از خود دفاع کنند. از دیگر ویژگی های Medieval Dynasty میتوان به ای موارد اشاره کرد : جهانی آزاد دارای چشم‌انداز‌های زیبا و واقعی همراه با گرافیک هنری پیشرفته. چرخه‌ی شب و روز، چهار فصل و آب و هوای پویا. قابلیت تعامل با محیط از جمله قطع درختان، چیدن میوه‌های مختلف، جمع آوری انواع سنگ‌ها و غار‌های فراوان برای اکتشاف.

۱۸ ساختمان با سطوح مختلف؛ از چادرهای حصیری تا عمارت‌های سنگی. بیش از ۶۰ قطعه تجهیزات برای استفاده در سیستم ساخت و ساز از جمله سلاح، ابزار، وسایل خانه و پوشاک. حیات‌وحش واقعی با تعداد زیادی از گونه‌های جانوری مانند گرگ، گراز وحشی، گوزن، خرگوش و سایر حیوانات.

تاثیر کلیه فعالیت‌های درون بازی بر وضعیت میزان گرسنگی، تشنگی، سلامتی و استقامت. درخت مهارت دقیق برای توسعه‌ی ویژگی‌های فردی. وقایع و تصمیمات منحصر به فرد با تأثیرگذاری مستقیم بر گیم‌پلی بازی. سیستم شهرت سلسله‌ها برای ملاقات‌ با پادشاه. دارا بودن ماموریت‌های فراوان، تجارت و اقتصاد، جهان باز، ارتباطات اجتماعی با سایر شخصیت‌های درون بازی و موارد دیگر.

منبع متن : گیمفا

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7, 8, 10Windows 10
Processor:3 GHz Quad Core Processor4 GHz Quad Core Processor
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:DirectX 11 compatible GPU, 4GB dedicated VRAM (GeForce GTX 970 / Radeon RX 480)DirectX 11 compatible GPU, 6GB dedicated VRAM (GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580)
DirectX:Version 11Version 11
Storage:10 GB available space10 GB available space