توضیحات

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga نام عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Traveller's Tales ساخته شده و در تاریخ 5 آوریل 2022 توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی ششمین سری از مجموعه بازی‌های Lego Star Wars از استودیوی بازی سازی TT Games و جانشین Lego Star Wars: The Force Awakens است که تمام 9 سری فیلم‌های Skywalker Saga به همراه شخصیت‌های اضافی بالغ بر 380 کاراکتر براساس دیگر فیلم‌ها و نمایش‌های جنگ ستارگان اقتباس شده که قرار است در آینده نزدیک به عنوان DLC برای این بازی منتشر شوند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

برخلاف سایر سری بازی های لگو که در آن بازیکنان مجبور بودند در داستان بازی به صورت خطی پیش بروند، اینبار بازیکنان می‌توانند بازی را از هر کدام از سه‌گانه Skywalker Saga شروع کنند و آنها را به هر ترتیبی که می‌خواهند به پایان برسانند. هر سری دارای پنج ماموریت داستانی است که بر خلاف سری های قبلی که فقط در 6 مرحله خلاصه می شدند، در مجموع دارای 45 مرحله است.

مبارزات نسبت به عناوین قبلی تغییر چشمگیری یافته است، مانند لایت سِیبرهایی که اکنون از حرکات ترکیبی به همراه حملات سبک، سنگین و حرکات قدرتی استفاده می‌شود و شخصیت‌های بلستر دارای دوربین روی شانه هستند.

مانند نسخه قبلی خود یعنی Lego Star Wars: The Force Awakens، مرکزیت بازی یک منطقه واحد نیست، مانند Mos Eisley Cantina در Lego Star Wars: The Complete Saga، بلکه طیف وسیعی از سیارات قابل کاوش، از سمبل های نمادین Star Wars همراه شده است.

سیارات و قمرهایی که توسعه دهندگان تاکنون تایید کرده اند عبارتند از Naboo، Tatooine، Coruscant، Kamino، Geonosis، Kashyyik، Utapau، Mustafar، Yavin 4، Hoth، Dagobah، Bespin، Endor، Jakku، Takodana، D'Qar. ، Starkiller Base، Ahch-To، Cantonica، Crait، Ajan Kloss، Pasaana، Kijimi، Kef Bir و Exegol، در بازی قابل کاوش هستند. بسیاری از کشتی‌ها مانند Star Destroyers و Death Star دارای بخش های آزاد و قابل کاوش هستند.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 64-bit
Processor:Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 3 1200Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 3 3100
Memory:8 GB RAM
Graphics:GeForce GTX 750 Ti or Radeon HD 7850GeForce GTX 780 or Radeon R9 290
DirectX:Version 11
Storage:40 GB available space