توضیحات

LEGO Builders Journey یک بازی در سبک آرکید و معمایی با نمای ایزومتریک می باشد که توسط استودیو Light Brick Studio توسعه یافته و شرکت LEGO Games آن را در تاریخ 22 ژوئن 2021 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل های iOS، مک و ویندوز منتشر کرده است. LEGO Builders Journey یک بازی ماجراجویی برای گیمرهای هنری و خلاق است و در آن می‌توانید جهان خود را با استفاده از قطعات لگو بسازید. در بازی با تعداد زیادی مرحله‌ی مختلف روبه‌رو می‌شوید. بازی در سبک پازل ساخته شده و برخی از مراحل تعدادی معمای مختلف مقابلتان می‌گذارند و برخی از مراحل هم هیچ هدف خاصی ندارند و فقط از شما می‌خواهند تا با تعدادی خانه‌ی لگو که به شما داده می‌شوید، هر کاری که می‌خواهید در مرحله انجام دهید. بیش از اینکه تمرکز بازی روی طراحی معماهای چالش‌برانگیز باشد، تلاش شده است تا حس و حال آرامش بخشی در بازی به مخاطب منتقل شود؛‌ طوری که بازی با خانه‌های لگو هسته‌ی اصلی LEGO Builders Journey است.

LEGO Builders Journey یک بازی معمایی هندسی و اتمسفریک است که از ما می خواهد گاهی دستورالعمل ها را دنبال کنیم و گاهی قوانین را زیر پا بگذاریم. این بازی ، عنوانی آرامش بخش بوده که با موسیقی‌های آرام خود می‌تواند رفیق شما در لحظاتی باشد که از عنوان‌های بزرگ و AAA خسته شده‌اید و به دنبال یک بازی لذت‌بخش هستید. در این بازی می‌توانید جهان خود را با استفاده از قطعات لگو بسازید.

نسخه‌ی کامپیوتر LEGO Builders Journey با همکاری شرکت انویدیا، روی کارت‌های گرافیک سری RTX این شرکت کیفیتی عجیب و غریب ارائه می‌دهد؛ طوری که به جرأت می‌گوییم، لگوها حتی از واقعیت هم زیباتر هستند. به لطف قابلیت ری تریسینگ که بازتاب نور را به واقعی‌ترین شکل ممکن و با در نظر گرفتن جنس مدل سه‌بعدی و رنگ آن محاسبه می‌کند، لگوها جلوه‌ای کاملا واقعی به خود گرفته‌اند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی LEGO Builders Journey :

تریلر بازی LEGO Builders Journey :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i3-3470 / AMD FX-8350 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 / Radeon R7 260X
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Additional Notes: PCs with lower than minimum specs can run the game on "Classic" mode via launch options

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i7-6950X / AMD Ryzen 5 1500X or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060 / AMD RX 6700 XT
DirectX: Version 12
Storage: 5 GB available space