همراه ما در اینستاگرام باشید!

مطالب اخیر

دانلود بازی Legend of Keepers: Return of the Goddess نسخه PLAZA برای کامپیوتر

  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

  دانلود بازی Legend of Keepers: Return of the Goddess نسخه PLAZA برای کامپیوتر

  Legend of Keepers یک بازی در سبک استراتژی نوبتی و سیاهچال نوردی همراه با عناصر روگ لایک می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده تیم Goblinz Studio بوده و آن را در تاریخ 29 آپریل 2021 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. Legend of Keepers ترکیبی عالی از سبک های روگ لایت و سیاهچال نوردی است. شما به عنوان مدیر سیاه چال توسط کمپانی Dungeons استخدام شده اید. کار شما ساده است: از سیاهچال هایشان محافظت کنید. پس به شرکت Dungeons بپیوندید و سلسله مراتب آن را طی کنید تا به رتبه های بالا برسید. پهلوان پنبه هایی که بر سر راهتان قرار می گیرند را خرد کرده و از گنجینه های شرکت محافظت کنید. هیولا استخدام کنید ، کارمندان و انبار تله های خود را مدیریت کنید. گاهی هم ممکن است زیردستان شما بر علیه خودتان شورش کنند. پس از سرکوب اعتصابات زیردستان و سایر رویدادهای سرگرم کننده بازی لذت ببرید.

  Legend of Keepers از جمله بازی هایی است که شما در آن نقش یک پروتاگونیست منفی یا شرور را بر عهده دارید و باید در مقابل شخصیت های مثبت یا قهرمانان بایستید. پس کار راحتی در پیش ندارید و بدین منظور باید استراتژی خاصی در مبارزات داشته باشید. کلیت مبارزات بازی اینگونه است که شما ابتدا باید تاکتیک دفاعی خود را در برابر گروهی از ماجراجویان برنامه ریزی کنید. آمار و مقاومت آنها را بررسی کنید ، سپس بهترین تله ها و هیولاها را برای شکست دادن آنها قرار دهید. هر وقت فکر می کنید سیاه چال شما آماده است ، اجازه دهید نبرد آغاز شود. سپس می توانید مرگ این قهرمانان را تماشا کنید. بله ! این سبک یک سیاهچال نوردی معکوس است: قهرمانان از میان سیاه چال شما حرکت می کنند و دام هایی را که قرار داده اید تحریک می کنند. هنگامی که گروهی از ماجراجویان با گروهی از هیولاها روبرو می شوند که در سیاه چال خود قرار داده اید ، یک مبارزه نوبتی تمام عیار اتفاق می افتد و تمام. البته به خاطر سبک روگ لایک بازی ، هیچ گاه ممکن نیست دو مبارزه یا دو دور بازی شبیه هم باشند و عناصر به صورت تصادفی چیده می شوند که ارزش تکرار بازی را بالا می برد.

  تصاویر بازی Legend of Keepers :

  تریلر بازی Legend of Keepers :

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7
  Processor: Core i3 or equivalent
  Memory: 2 GB RAM
  Graphics: DirectX 11 and/or OpenGL 3.3 compatible video card
  Storage: 1 GB available space
  Sound Card: Any

  سیستم پیشنهادی:

  OS: Windows 10
  Processor: Core i5 or equivalent
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: DirectX 11 and/or OpenGL 3.3 compatible video card
  Storage: 1 GB available space
  Sound Card: Any

  راهنمای نصب نسخه PLAZA :

  • دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. در غیر این صورت سرعت نصب بازی کاهش یافته و حتی ممکن است آنتی ویروس برخی از فایل های بازی را بعنوان ویروس تشخیص داده و حذف کند و باعث اخلال در فرآیند نصب بازی و یا اجرای بازی شود.
  • فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. پس از استخراج نیازی به استفاده از نرم افزارهای مدیریت فایل ISO نظیر DAEMON Tools نخواهید داشت و به راحتی می توانید با استفاده از فایل Setup بازی را نصب کنید.
  • به نصب بازی بپردازید.
  • فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

  پیش نیازهای بازی:

  برای اجرای بدون مشکل این بازی در رایانه خود، اطمینان حاصل فرمائید که آخرین نسخه درایورها و مکمل های بازی بر روی رایانه شما نصب شده است. در زیر لیستی از این درایورها و مکمل ها قرار داده شده که در صورت اجرا نشدن بازی می بایست آنها را نصب کنید:

  • مجموعه Microsoft .Net Framework: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه DirectX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک NVIDIA (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت NVIDIA): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک AMD (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت AMD): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک Intel (در صورت استفاده از گرافیک های On-Board شرکت Intel): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه Microsoft Visual C++ Runtime: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • نرم افزار NVIDIA PhysX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.

  سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

  1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
  2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
  3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
  4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
  5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
  قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

  پاسخ شما:

  برچسب ها

  ادامه لیست

  مطالب مرتبط