توضیحات

Last Stop عنوانی در سبک ماجراجویی و درام تعاملی می باشد که توسط استودیو Variable State توسعه یافته و شرکت Annapurna Interactive آن را در تاریخ 22 جولای 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. این بازی ماجراجویی به صورت سوم شخص است و در آن میتوانید در 3 نقش متفاوت به بازی بپردازید. بازی در لندن امروزی جریان دارد و به حل معمای چند جنایت ماورالطبیعه (supernatural) می‌پردازد که در چند نقطه از دنیا اتفاق افتاده است. سه شخصیت به نام های جان ، دونا و مینا شخصیت های اصلی بازی هستند که دنیاهای متفاوت آنها در بحبوحه یک بحران ماوراءالطبیعی با هم پیوند می خورد. مضامین بازی شامل تمرکز بر زندگی های مخفی ، روابط پیوند خورده و چگونگی یافتن جادو در دنیای عادی است. در Last Stop بازیکنان با تصمیم گیری در مورد آنچه که باید بگویند و انجام انواع تعاملات و مینی گیم ها ، یکی از سه شخصیت اصلی را کنترل می کنند.

3 شخصیت بازی Last Stop عبارتند از : دونا ، یک بچه دبیرستانی نوجوان که احساس می کند به یک زندگی خفقان آور در خانه و همراه خواهر بزرگش که بیش از حد محافظه کار است ، گرفتار شده است. دور از خانه ، دونا با دوستانش بکی و ویوک به دنبال هیجانات نوجوانی است ، اما وقتی این سه نفر به شکل غیر منتظره ای در یک کارآگاه بازی آماتور و غیر جدی ، تبدیل به آدم رباهای تصادفی می شوند ، داستان آنها شکل متفاوتی پیدا می کند.

نفر بعدی جان ، یک پدر میانسال تنها که بیش از حد کار می کند. جان به دلیل بدهی و فشارهای زندگی ، همواره به زندگی آسان و راحت همسایه بیست و چند ساله لیسانس خود ، جک ، حسودی کرده و رنج می برد. هنگامی که این دو نفر به صورت ناخواسته و اتفاقی با یک غریبه ی عجیب و خطرناک برخورد می کنند، یک شی طلسم شده پیدا می کنند که ممکن است زندگی آنها را برای همیشه تغییر دهد.

و نفر سوم مینا ، یک حرفه ای بی رحم و جاه طلب که تلاش می کند تا رضایت خانواده خود را هم در زندگی و هم در جریان کار خود پیدا کند. در حالی که مینا برای یک ترفیع حیاتی مهم با همکار بالادست خود درگیر می شود ، شیئی باستانی در زیرزمین محل کار او در حال فعال شدن است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Last Stop :

تریلر بازی Last Stop :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon R7 250, 1 GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7970, 3 GB
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space