توضیحات

Kingdom Rush Frontiers عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک استراتژی و دفاع از قلعه می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده تیم Ironhide Game Studio بوده و آن را در تاریخ 25 جولای 2016 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل های iOS، اندروید، لینوکس، مک و ویندوز منتشر کرد. Kingdom Rush Frontiers دومین نسخه از فرنچایز پرطرفدار و اعتیادآور Kingdom Rush میباشد. که این بار فانتزی تر از نسخه اول خود نیز شده و شما در آن باید از سرزمین های عجیب و غریب در برابر اژدهایان ، گیاهان آدم خوار و ساکنین وحشتناک دنیای زیرین دفاع کنید. در این بازی نیز شما دارای تعدادی برج با قابلیت های مخصوص و تعدادی قهرمان خواهید بود که باید با استراتژی مناسبی که برای چینش آنها در نظر میگیرید دشمنان را شکست دهید. تمامی برج ها و قهرمانان شما قابلیت آپگرید و ارتقا را دارند و علاوه بر آن شما از نیروهای غیبی قدرتمندی همچون صاعقه و بمب آتش و ... نیز برخوردارید.

در Kingdom Rush Frontiers موفقیت به سادگی به دست نخواهد آمد و شما نیازمند این هستید که سعی و تلاش فراوانی کنید. ساختن برج ها نیازمند منابع زیادی می باشد و به غیر از ساخت برای ارتقای آنها نیز به منابع زیادی نیاز پیدا خواهید کرد، پس کلید موفقیت شما در این بازی مدیریت این منابع است. در ابتدا که برج ها را می سازید امواج دشمنان به طور نسبی ضعیف هستند، اما با سرعت بالایی قدرت آنها بیشتر خواهد شد. با ارتقای برج ها خواهید دید که آنها ضربه های شدیدتری با وسعت بیشتری به دشمنان شما وارد می کنند.

در مراحل بازی یک یا چندین مسیر وجود دارد که در آن دشمن ها به صورت دسته ای به شما هجوم می آورند و شما با حدود بیش از ۵۰ نوع دشمن باید به مقابله بپردازید. شما باید نقطه های استراتژیک هر نقشه را تشخیص دهید و برج ها را در این نقاط مستقر کنید. برج ها به صورت اتوماتیک به دشمنان شما شلیک خواهند کرد. اگر دشمنان به شما برسند ، قصر شما را نابود خواهند کرد و شکست خواهید خورد. شما نیاز به یک ذهنی دارید که بتواند مسائل استراتژیکی را تشخیص دهد و بهترین تحلیل منطقی را برای برج هایی که میکارید داشته باشد.

تصاویر بازی Kingdom Rush Frontiers :

تریلر بازی Kingdom Rush Frontiers :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP Service Pack 3
Processor: Dual Core CPU
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.
Storage: 1500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Dual Core CPU
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 1.0GB of video RAM.
Storage: 1500 MB available space