توضیحات

King of Seas عنوانی در سبک های اکشن ماجراجویی، نقش آفرینی و جهان باز با محوریت دزدان دریایی می باشد که توسط استودیو 3DClouds ساخته شده و کمپانی Team17 آن را در تاریخ 25 می 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. King of Seas داستان ساده‌ای دارد، بازیکن امکان انتخاب از بین فرزند دختر یا پسر پادشاه دریاها، که توانسته صلح و آرامش را به آبهای بیکران اقیانوسی هدیه کند، دارد که در ابتدای ماجرا قرار است تا اولین سفر دریایی خود در مقام ناخدای کشتی آغاز کند. بعد از اینکه مأموریت دریایی سادۀ خود را با موفقیت به پایان ‌رساندید، در راه بازگشت مورد هجوم همه جانبۀ نیروی دریایی سلطنتی قرار می‌گیرید که شما را متهم به قتل پدرتان می‌کنند! با بمباران بی امان و غرق شدن کشتی، به نظر می‌رسد که حتی قبل از شروع بازی شکست خورده‌اید اما یک کشتی دزدان دریایی، قهرمان داستان را نجات می‌دهد و از اینجا باید در قالب فرماندۀ یک کشتی که پرچم دزدان دریایی را برافراشته، به دنبال عاملین قتل پادشاه و علت آن‌ باشید.

گیم‌پلی King of Seas تا حدودی به اثر ماندگار Sid Meier's Pirates نزدیک می‌شود اما به علت تمرکز کامل بر تجربۀ دریانوردی، گستردگی امکانات آن عنوان را در امور متفرقۀ خارج از کشتی ندارد. عمدۀ زمان بازیکن صرف جا به جایی بین شهرهای مختلفی که در جزایر دور و نزدیک اقیانوسی پراکنده شده‌اند، می‌شود و این سفرها را بسته به سلیقۀ خود می‌توانید با جنگ و کشتار مزین کنید یا به دنبال گنج‌های مدفون شده در جزایر متروکه و نجات کشتی‌شکستگان نگون بخت باشید چون خودِ بازی به جز برخی مراحل داستانی، مخاطب را به سمت گذران زندگی به شکل یک دزد دریایی بی‌رحم سوق نمی‌دهد و به راحتی می‌توانید در نقش یک تاجر و دریانورد شریف ظاهر شوید.

مبارزات دریایی فقط از طریق کشتی‌ها انجام می‌گیرد و امکان حضور فیزیکی در کشتی دشمنان و نبرد با شمشیر در مبارزات تن به تن با ناخداهای دشمن وجود ندارد. سه نوع توپ جنگی مختلف در دسترس بازیکن قرار دارد که هر کدام بخش متفاوتی از کشتی دشمن (بدنه، بادبانها و خدمه) را هدف می‌گیرد که بسته به اینکه قصد غرق کردن یا متوقف کردن کشتی دشمن را داشته باشید، برای انتخاب مهمات آزاد هستید. در کنار این‌ها، چهار قدرت مختلف هم در هر زمان در اختیارتان قرار دارد که از تله‌ها دریایی تا احضار یک پایِ از یک هشت‌پای غول‎پیکر را شامل می‌شوند. از طرف دیگر تعدادی توانایی‌های کلی هم وجود دارند که بعد از رسیدن به سطح 10 قابل آزادسازی هستند و عمدتاً بر افزایش توانایی‌های دفاعی و تهاجمی و همچنین چابکی در مانورهای دریایی متمرکز هستند که از گستردگی قابل توجهی برخوردارند و می‌تواند کابوسی باشد برای افرادی که علاقه دارند تا تمام امکان یک بازی را به دست بیاورند.

منبع متن : بازی مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:64-bit Windows 10 / 8 / 764-bit Windows 10 / 8 / 7
Processor:Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalentIntel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz
Memory:4 GB RAM8 GB RAM
Graphics:GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB VRAM*GeForce GTX 960 / Radeon HD 7950 3GB VRAM*
DirectX:Version 11Version 11
Storage:4 GB available space4 GB available space
Sound Card:DirectX compatible soundcardDirectX compatible soundcard
Additional Notes:Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported. Steering wheels not supportedLaptop versions of graphics cards may work but are not officially supported. Steering wheels not supported