توضیحات

Killing Floor 2 عنوانی در سبک اکشن، بقا و چندنفره Co-oP می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Tripwire Interactive بوده و در تاریخ 18 نوامبر 2016 برای کنسول های PS4, Xbox One و سیستم عامل های ویندوز و لینوکس منتشر گردید. در KILLING FLOOR 2 بازیکنان به قاره اروپا می رسند که در آن شیوع ناشی از آزمایش ناموفق Horzine Biotech به سرعت گسترش یافته و حرکت غیرقابل توقفی پیدا کرده است. فقط یک ماه پس از وقایع نسخه اول بازی، زامبی ها و موجودات عجیب الخلقه در همه جا وجود دارند، تمدن در حال نابودی است و بازماندگان نیز از ترس جانشان پنهان شده اند. با این وجود همه ناامید نیستند و گروهی از غیرنظامیان و مزدوران برای مقابله با شیوع دور هم جمع شده و پایگاههای عملیاتی با بودجه خصوصی را در سراسر اروپا تأسیس کرده اند. آنها با شجاعت تمام به دل مناطق شیوع نفوذ کرده و آنجا را نابود می کنند.

ماموریت شما در این بازی این است که به نقاط مختلف قاره اروپا که تحت شیوع قرار گرفته اند بروید و با تیمتان این مناطق را به طور کل نابود کنید تا شیوع گسترش نیابد. در نسخه دوم دشمنان جدیدی به بازی اضافه شده اند که با بهبود هوش مصنوعی علاوه بر باهوش تر شدن دارای ضربات قدرتمندی هستند و ممکن است برای نابودی شما به صورت دسته جمعی به شما حمله ور شوند. بازی علاوه بر حالت تک نفره دارای حالت آنلاین Co-oP شش نفره نیز می باشد که لذت بازی را دوچندان می کند و قادر خواهید بود از میان شخصیت های مختلف با قدرت ها و توانایی های متنوع یکی را انتخاب کنید.

همچنین حالت Versus Survival Mode نیز به بازی اضافه شده که در آن 12 بازیکن در دو تیم 6 نفره که یک تیم را زامبی ها و تیم دیگر را انسان ها تشکیل می دهند، در دو مسابقه کوتاه به مصاف هم می روند. اسلحه های تهاجمی نظامی مدرن، سلاح های دست ساز کشنده، اسلحه های کلاسیک تاریخی و سلاح های ویژه Mad Scientist ترکیبی از ابزارهای کشتار منحصر به فرد KILLING FLOOR 2 است که هر بازیکنی را راضی می کند. همچنین حالت Zed Time نیز در بازی وجود دارد که با حرکت صحنه آهسته، زمان را کند می کند و به شما زمان مناسبی پیش از حمله دسته جمعی زامبی ها برای تعیین استراتژی مناسب می دهد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Killing Floor 2 :

تریلر بازی Killing Floor 2 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit
Processor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
Memory: 3 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
DirectX: Version 10
Storage: 60 GB available space
Additional Notes: UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz or Phenom II X4 955
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Storage: 100 GB available space
Additional Notes: NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)