توضیحات

Just Cause 4 جدیدترین نسخه از سری محبوب و پرطرفدار Just Cause است که توسط Avalanche Studios در سبک اکشن، ماجراجویی و جهان‌باز ساخته شده و توسط کمپانی Square Enix در ۴ دسامبر ۲۰۱۸ (‍۱۳ آذر ۹۷) منتشر شده است. بازی در شهری خیالی با نام Solis، واقع در آمریکای جنوبی، جریان خواهد داشت. نسخه چهارم این سری همانند نسخه قبلی، از زاویه سوم‌شخص شما را وارد دنیای جهان باز این بازی می‌کند و شخصیت اصلی آن، همچنان قهرمان نامدار این مجموعه، یعنی ریکو رودریگز (Rico Rodriguez) است. ریکو رودریگز با یک گروه شبه نظامی با نام Black Hand درگیر خواهد شد که توسط زنی به نام گابریلا فرماندهی می‌شود.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد. دسترسی به اینترنت بازی را از طریق بلاک کردن فایل اجرایی بازی را در فایروال ویندوز مسدود کنید.

Just Cause 4 دارای محیط بسیار وسیعی است که در آن ریکو قادر است سوار انواع وسایل نقلیه شود و حتی با استفاده از لباس مخصوص خود، در آسمان پرواز کند. بازی بسیار زیبا و چشم‌نواز به‌نظر می‌رسد و سیستم آب و هوایی پویای بازی بدون شک بسیار جاه‌طلبانه‌ خواهد بود.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

در این بازی گردبادها می‌توانند اشیای اطراف خود را بلند کنند و آن‌ها را بچرخانند و علاوه بر آن رعد و برق‌ها هم می‌توانند خسارت زیادی به محیط بازی وارد کنند.ریکو رودریگز در این نسخه آسیب‌پذیرتر از همیشه است و با موردی مواجه می‌شود که شخصیت او را تغییر خواهد داد.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

از این‌رو در نسخه چهارم، شاهد دنیا و وقایع واقع‌گرایانه‌تری نسبت به گذشته هستیم. برای مثال عملکرد وینگ‌سوییت ریکو واقع‌گرایانه طراحی شده و واکنش طبیعی‌تری نسبت به باد و ارتفاعی که در آن هستید، از خود نشان می‌دهد.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

در نسخه‌های پیشین، نبود آب و هوای واقع‌گرایانه سبب می‌شد مدام در هوا باشید و کارهای دیوانه‌وار مختلفی انجام دهید اما در این سری، از آن‌جایی که این مورد واقع گرایانه طراحی شده است، باید برای مبارزات تدابیر دیگری بیندیشید و از سایر شخصیت‌های بازی کمک بگیرید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 SP1 with Platform Update for Windows 7 (64-bit versions only)Windows 10 (64-bit versions only)
Processor:Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or betterIntel Core i7-4770 @ 3.4 GHz | AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM or better) | AMD R9 270 (2GB VRAM or better)NVIDIA GeForce GTX 1070 (6GB VRAM or better) | AMD Vega 56 (6GB VRAM or better)
DirectX:Version 11
Storage:59 GB available space