توضیحات

Jenny LeClue: Detectivu عنوانی در سبک های ماجراجویی، کارآگاهی و معمایی با فضای 2.5 بعدی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Mografi بوده و آن را در تاریخ 19 سپتامبر 2020 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل های iOS، لینوکس، مک و ویندوز منتشر کرد. Jenny LeClue: Detectivu یک بازی ماجراجویی متمرکز بر اکتشاف ، داستان و شخصیت است که شامل ده ها شخصیت برای ملاقات ، اسرار و معماهایی برای حل در یک جهان پرجنب و جوش است. در این بازی شما وظیفه‌ی کنترل کارآگاه جوانی به نام Jenny LeClue را برعهده دارید. مادر این کاراکتر طی حوادثی به قتل متهم شده و او به دنبال یافتن حقیقت و قاتل واقعی است. بازی در شهر آرام Arthurton جریان دارد که پر از شخصیت های به یادماندنی و پیچیده بوده و از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. جنی به زودی می فهمد که شهر ایده آل Arthurton آن چیزی نیست که به نظر می رسد و نیروهای غیبی برای جلوگیری از رسیدن او به حقیقت ، دست به هر کاری می زنند.

Jenny LeClue: Detectivu داستانی هیجان انگیز از رمز و راز ، ماجراجویی و بزرگ شدن حول مفاهیمی چون خانواده، فقدان و هویت است. جنی برای یافتن قاتل واقعی و پاک کردن نام مادرش به تمام مهارت های خود در زمینه کارآگاهی نیاز دارد. جنی یک کارآگاه جوان باهوش با چشمی تیزبین ، با قدرت درک بالا و پیگیر بی رحمانه حقیقت است. نویسنده ماجراهای جنی ، Arthur K Finklestein ، به عنوان راوی و راهنما عمل می کند ، اما حضور او همچنین به شما امکان می دهد انتخاب هایی را انجام دهید که نحوه نوشتن داستان جنی را تغییر دهد. این انتخاب ها حتی ممکن است روی داستان خود فینکلستین نیز تأثیر بگذارد.

انتخاب هایی که بازیکنان در طول بازی انجام می دهند ، تأثیر زیادی در چگونگی پیشروی داستان دارد. بازی شامل عناصر اشاره و کلیک است و دارای سبک هنری نقاشی با دست است. بازیکنان قادر به تعامل با بیشتر آیتم های بازی هستند. در طول بخشهای گفتگو ، بازیکنان می توانند سرنخ هایی که نشانه دروغ گفتن طرف مقابل است را مشاهده کنند. مکانهایی که بازیکنان در آن به اکتشاف می پردازند شامل معادن ، قبرستان ها ، کوه ها ، کلانتری ها و کتابخانه ها است.

تصاویر بازی Jenny LeClue: Detectivu :

تریلر بازی Jenny LeClue: Detectivu :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel i5 Quad-Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000
Storage: 2 GB available space