توضیحات

Iratus: Lord of the Dead عنوانی در سبک های نقش آفرینی و روگ لایک همراه با مبارزات نوبتی می باشد که توسط استودیو Unfrozen ساخته شده و شرکت Daedalic Entertainment آن را در تاریخ 23 آپریل 2020 برای سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرد. این بازی که بیشترین تاثیر را از بازی Darkest Dungeon گرفته است در قالب ژانر فانتزی-تاکتیکی بازیکنان را در جناح تاریک داستان قرار می‌دهد و آن‌ها باید با انتخاب‌های خود به Iratus کمک کنند تا از سیاه‌چاله‌ای که سال‌های طولانی در آن اسیر بوده نجات پیدا کند. در Iratus: Lord of the Dead بازیکنان از قدرت‌های تاریک و جادویی برای بهتر و قوی‌تر کردن مقر زیرزمینی خود به‌وسیله‌ی مینیون‌هایی که از بدن دشمن‌های مرده‌ی خود به‌وجود می‌آورند استفاده می‌کنند. آن‌ها همچین از کیمیاگری، جادو و مهارت‌های تاکتیکی برای شکست‌ دادن دشمنان خود در مبارزات استراتژیک-نوبتی بازی استفاده خواهند کرد.

در بازی Iratus: Lord of the Dead بازیکنان باید به ساخت گروهی از minion ها پرداخته و با کمک آنها یک پایگاه جدید را از ابتدا بسازند. برای ساختن و ارتقاء پایگاه نیز minion ها و قطعات معماری خاصی را باید استفاده کنید. بازیکن در ابتدا می تواند چندین نوع مختلف از minions را ایجاد کند از جمله Skelton، Banshee، Zombie، و سایر موجودات عجیب و غریب دیگر که با ساخت آنها می تواند بیشتر در طول گیم پلی بازی پیشرفت کند. شما می توانید نیروهای دیگری را در هرجایی از نقشه پیدا کنید، اما در بیشتر موارد باید آنها را از نو بسازید. همانطور که شما دشمنان مختلف را شکست می دهید، آیتم هایی مانند استخوان ها، قلب ها و مواردی مانند آن را برای ساخت اعضای جدیدی از گروه های مردگان خود استفاده خواهید کرد.

انواع مختلفی از موجودات در بازی وجود دارند که شما می توانید با توانایی هایی که در اختیار دارید آنها را با روش های مختلف از بین ببرید. ارواح شما همچنین می توانند از طریق روش های مختلفی ارتقا داده شوند. همانطور که سطح آنها ارتقا می یابد شما می توانید یک جهت خاص را برای استفاده از مهارتها انتخاب کنید تا کمی استفاده از آن را تغییر دهید. در گیم پلی بازی ، گروه افراد مرده شما به آسیب های استرسی و یا نقاط ضعف انسان ها اهمیت نمی دهند، اما اگر آنها به اندازه کافی آسیب ببینند به طور همیشگی از بین می روند. چگونگی عملکرد روش های حملات شما از حملات فیزیکی واقعی گرفته تا روش هایی که بر ذهن و عقل دشمن شما تاثیر می گذارد، متفاوت است.

منبع متن : زومجی و گیم اینجا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Iratus: Lord of the Dead :

تریلر بازی Iratus: Lord of the Dead :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 - 64-Bit
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Open GL 3.2+ Compliant
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3500 MB available space
Sound Card: Direct X9 Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 - 64-Bit
Processor: Intel Core i5 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 280X
DirectX: Version 11
Storage: 3500 MB available space
Sound Card: Direct X9 Compatible