توضیحات

Immortals Fenyx Rising عنوانی هیجان انگیز در سبک اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی با محیطی جهان باز می باشد که توسط شعبه Ubisoft Quebec توسعه یافته و کمپانی Ubisoft آن را در تاریخ 3 دسامبر 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر کرد. بازی Immortals Fenyx Rising با کنار هم گذاشتن عناصر امتحان‌پس‌داده و آشنا از سبک Open World، یک ماجراجویی فانتزی و بسیار سرگرم‌کننده را برای بازیکن ترتیب می‌دهد. داستان بازی پیرامون یورش یک تایتان شرور با نام تایفون پیش می‌رود. تایفون، خطرناک‌ترین تایتان ساکن در سرزمین المپ است و حالا با شکل دادن به یک شورش عظیم، قصد دارد تمامی خدایان یونان باستان را در بند بکشد؛ و در این امر هم تقریبا موفق می‌شود. او با به زنجیر کشیدن چند تن از خدایان یونان، عرصه را بر پرومتئوس و زئوس تنگ می‌کند. آن‌ها حالا باید به‌دنبال یک منجی بگردند تا با آزاد کردن خدایانی که اسیر تایفون شده‌اند، تمامی رب‌النوع‌های یونانی را بر علیه این موجود پلید، به‌صف کند و دنیا را نجات دهد ...

ناجی خدایان المپ اما کسی نیست جز فینیکس (Fenyx) که همان شخصیت تحت کنترل گیمر است. کاراکتری که از یک کشتی به‌گل نشسته،‌ سربرمی‌آورد و با نجات دادن تک تک خدایان یونان، حماسه‌ساز می‌شود. در بازی این انتخاب را دارید تا از ظاهر و جنیست گرفته تا نوع صدا و تمامی این موارد را برای فینیکس تعیین کنید. در طول داستان بازی، با خدایان متنوعی روبه‌رو می‌شوید. از هرمس و آفرودیت گرفته تا آشیل و بیشتر، همگی در بازی حاضرند و به‌ماجراجویی شما اضافه می‌شوند. عنصری که Immortals Fenyx Rising را به یک تجربه‌ی بسیار سرگرم‌کننده و جذاب تبدیل می‌کند؛ گیم‌پلی بسیار خوش‌ساخت بازی است. این عنوان به‌شدت از بازی Legend of Zela: Breath of the Wild و نسخه‌های اخیر سری اسسینز کرید الگو گرفته‌ است.

فعالیت در دنیای بازی به کاوش در جهان، انجام دادن فعالیت‌های جانبی و پرداختن به مأموریت‌های اصلی خلاصه می‌شود. مورد دیگری که بازی را به یک تجربه‌ی اعتیادآور بدل می‌کند، پاداش‌های بسیار خوبی است که فعالیت‌های جانبی برای بازیکنان در نظر می‌گیرند. از سلاح‌های جدید گرفته تا منابع مختلف، همه را با انجام فعالیت‌های جانبی به‌دست می‌آورید. گیمرها با پیشروی در بازی و به‌دست آوردن امتیازهای مختلف، می‌توانند کاراکتر خود یعنی «فینیکس» را ارتقاء بدهند. ارتقاء‌هایی که به‌طور مستقیم در ۲ بخش پلتفرمینگ و مبارزات تأثیرگذار هستند. معماهای بازی ساختار بسیار خوبی دارند و سازندگان بازی با الگو گرفتن از سری زلدا، معماهای بازی را کاملا با محوریت فیزیک اشیا طراحی کرده‌اند.

از دیدگاه هنری اما، Immortals Fenyx Rising نه یک تجربه‌ی خوب یا عالی، بلکه یک اثر فوق‌العاده است. این بازی بدون شک یکی از زیباترین و چشم‌نوازترین ساخته‌های چند سال اخیر یوبیسافت به‌شمار می‌رود. موتور گرافیکی Anvil برای این بازی با یک‌سری تغییرات خاص مواجه شده و خروجی نهایی‌ آن، مثل یک قطعه‌ی موسیقی زیبا است که تنها چشم‌ها می‌توانند از آن لذت ببرند.

منبع متن : زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Immortals Fenyx Rising :

تریلر بازی Immortals Fenyx Rising :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit only)
Processor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-6300
RAM: 8 GB (Dual-channel mode)
VRAM: 2 GB NVIDIA / 3 GB AMD
Video Card: GeForce GTX 660 / AMD R9 280X
Storage: 28 GB HDD

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit only)
Processor: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700
RAM: 16 GB (Dual-channel mode)
VRAM: 8 GB
Video Card: GeForce GTX 1070 / AMD RX Vega 56
Storage: 28 GB SSD