توضیحات

House Flipper عنوانی جالب در سبک شبیه سازی و ساخت و ساز می باشد که توسط استودیو Empyrean توسعه یافته و با همکاری Frozen District و PlayWay در تاریخ 17 می 2018 برای کنسول های Xbox One, PS4, Nintendo Switch و سیستم عامل های اندروید، iOS، مک و ویندوز منتشر شده است. در بازی House Flipper شما یک دفتر بازسازی خانه‌ها را اداره می‌کنید. در ابتدا برای کسب درآمد لازم است قراردادهایی که هرکدام درخواست‌های مختلفی در بر می‌گیرند قبول کنید. قراردادهای اولیه بیشتر به منظور آموزش طریقه‌ی انجام کارها و استفاده از هر ابزاری که در اختیارتان گذاشته شده تعبیه شده‌اند. در برخی شاید تنها کافی باشد خانه را تمیز کنید، یا رادیاتور‌ها را تعویض کنید، در برخی دیگر خانه ها نیاز به رنگ آمیزی دارند و ... . و در نهایت قرار دادها کارهای پیچیده‌تری را نیز شامل خواهند شد. هر وقت هم از انجام قراردادها خسته شدید و به اندازه کافی درآمد کسب کردید می‌توانید خانه‌ای خریداری کرده و به سلیقه خودتان آن‌ را تغییر داده و بازسازی کنید و سپس آن را برای فروش گذاشته یا دفترتان را به آن انتقال دهید.

در ابتدا ایمیل‌هایتان را از طریق لپ تاپ موجود در دفترتان چک می‌کنید و قراردادی را قبول می‌کنید. سپس از همان‌جا می‌توانید مستقیما وارد خانه طرف قرارداد شده و کارهای درخواستی را انجام دهید. کامل کردن تمام درخواست‌ها دستمزد کامل را به همراه خواهد داشت. همه قابلیت‌های بازی از همان ابتدا در اختیارتان قرار داده نمی‌شوند و نیاز به آموزش دارید. هرچقدر بیشتر یک عمل را انجام دهید تجربه بیشتری کسب خواهید کرد و قادر به ارتقا آن قابلیت خواهید بود. پس از انجام سفارشات و اتمام تمامی قراردادهای موجود در ایمیل‌تان به حد کافی تجربه و درآمد کسب خواهید کرد و پس از آن می‌توانید به خریداری خانه‌ها از طریق لیستی که در لپ تاپتان در اختیار دارید، بازسازی و سپس فروش آن‌ها بپردازید.

اینجاست که می‌توانید کاملا سلیقه خودتان را به کار بگیرید و طرف قراردادی وجود ندارد که مجبور به انجام سفارشاتش باشید اما در عین حال باید نظرات خریداران احتمالی را نیز در نظر بگیرید. مثلا فردی جای زیادی برای کتاب‌هایش می‌خواهد، دیگری از وجود تصاویر روی دیوارهای خانه لذت می‌برد. یکی به وجود سالن غذا خوری اهمیت می‌دهد دیگری اصلا آشپزخانه نمی‌خواهد. اگر بتوانید سلایق و نظرات این خریداران احتمالی را اجرا کنید نظرشان را جلب خواهید کرد و پول بیشتری هم نصیبتان خواهد شد. خلاصه برای افرادی که علاقه به بازی‌های سبک شبیه سازی و بخصوص طراحی فضا دارند، بازی House Flipper می‌تواند تجربه جالبی باشد. 

منبع متن : بازی مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی House Flipper :

تریلر بازی House Flipper :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit) or newer
Processor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space