توضیحات

GreedFall عنوانی مورد انتظار در سبک اکشن و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو Spiders خلق شده و کمپانی Focus Home Interactive آن را در تاریخ 10 سپتامبر 2019 برای کنسول های PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر کرد. بازی در دنیایی خیالی با حال و هوای قرن 17 جریان دارد. یک جزیره بکر و دورافتاده توسط نیروهای استعمارگر از چندین کشور خارجی با سرزمین های خیالی، کشف شده که پر از موجودات خیالی، اسرار گمشده، هیولا و نیروهای جادویی می باشد. شما در نقش یک ماجراجوی بیطرف که تازه به این جزیره رسیده قرار دارید و می توانید با الف های بومی ساکن این سرزمین، یا هر یک از کشورهای خارجی که در تسخیر و استعمار سرزمین جدید رقابت می کنند، متحد شوید. اما هدف اصلی شما از این سفر سعی در یافتن درمان یک بیماری مرموز است که شما و افراد نزدیک به شما را مبتلا کرده است.

بازیکن در کنار ساکنین دیگر، مزدوران و شکارچیان گنج در جزیره ای دورافتاده که توسط موجودات ماورایی محافظت می شود به اکتشاف و مبارزه می پردازند. بازی از گیم پلی متنوعی برخوردار است و علاوه بر مبارزه می توان از روش های دیپلماسی، فریب و خفا نیز برای انجام ماموریت ها استفاده کرد. تصمیمات بازیکن بر داستان بازی و همچنین رابطه بین جناح های مختلف مستقر در جزیره تأثیر مهمی دارد.

[clear_both][/clear_both]

[videosection id="129370"][/videosection]

از دیگر ویژگی های این بازی آزادی کامل در پیشرفت شخصیت است. شما می توانید به عنوان یک مرد یا زن بازی کنید، ظاهر خود را سفارشی کنید و آزادانه توانایی ها، جادوها و مهارت های خود را انتخاب کنید. GreedFall با داشتن تمامی ویژگی های جذاب یک عنوان نقش آفرینی موفق توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و برای عاشقان این ژانر و نقشه های جهان باز و اکتشاف در محیط پیشنهاد خوبی است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی GreedFall :

تریلر بازی GreedFall :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 X6 (3.5 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz)/AMD FX-8300 (3.3 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB, GeForce GTX 980 / Radeon RX 590
Storage: 25 GB available space