توضیحات

Going Under عنوانی در سبک اکشن روگ لایت و هک اند اسلش می باشد که توسط استودیو مستقل Aggro Crab ساخته شده و کمپانی محبوب Team17 Digital آن را در تاریخ 24 سپتامبر 2020 برای نسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرد. Going Under از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که در آن کنترل کاراکتری به نام جکی فیاسکو (Jackie Fiasco) را به عهده خواهید گرفت. این بازی از دنیای بسیار چشم نواز و رنگارنگی برخوردار است و در آن باید با هیولاهای متنوعی هم روبرو شوید. تنوع سلاح‌ها و سایر تجهیزات نیز در این بازی خوب است و از این قضیه نباید به سادگی عبور کرد. صحنه‌های اکشن فراوانی در بازی رقم می‌خورد و بازی از این نظر هیجان بسیار خوبی دارد. همچنین چند سطح دشواری مختلف در بازی وجود دارد که بازی‌بازان با توجه به توانایی که دارند، قادر به انتخابشان خواهند بود. بازی از داستان بامزه و خنده‌داری هم بهره‌مند است.

Going Under یک سیاهچال گردی بامزه، درباره جستجو در ویرانه های نفرین شده استارت آپ های شکست خورده فناوری است. مشاغل ناموفقی مثل سایت های دوست یابی و ارز رمزپایه، دیگر فقط متوقف نمی شوند. آنها در زیر زمین فرو می روند و کارمندان آنها نفرین می شوند تا برای همیشه به عنوان هیولا در سالن ها سرگردان باشند. شما در شرکتی کار می کنید که زیرزمینش پر شده از این هیولاهای مدرن، و رئیسش از شما می خواهد با هر اسلحه ای و به هر قیمتی که شده آنجا را پاک سازی نمایید. این وظیفه شماست که این هیولاها را از بدبختی خلاص کنید و دارایی های آنها را پس بگیرید.

در سیاهچال های بازی تقریباً از همه چیز می توان به عنوان سلاح استفاده کرد ، از لپ تاپ گرفته تا جارو و حتی بالش . اگر قصد زنده ماندن در دوره کارآموزی را دارید ، بازی محتاطانه و انتخاب سلاح مناسب برای این شرایط ضروری است. در پایین دخمه ها ، بنیانگذاران استارت آپ های نفرین شده به عنوان باس های مراحل در کمین هستند ، در حالی که کارمندان آنها دشمنان عادی هستند. آنها را شکست دهید و با غنیمت آنها به سطح زمین برگردید، تا به شرکتی که در آن کار می کنید قدرت دهید. هنگام اکتشاف ، با Skill های قدرتمندی روبرو خواهید شد که شیوه بازی شما را تغییر می دهد و از ترکیب آنها فنون قدرتی اعجاب انگیزی مشاهده خواهید کرد.

منبع متن : Win2Farsi و گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Going Under :

تریلر بازی Going Under :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon R7 250, 1 GB
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: 16:9 recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 960, 4 GB | AMD Radeon R9 380, 4 GB
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: 16:9 recommended