توضیحات

Godking: Master of Rituals یک بازی در سبک استراتژیک 4X با جهانی فانتزی می باشد که کار ساخت و انتشار آن را استودیو مستقل Sensiga بر عهده داشته و این بازی را در تاریخ 16 سپتامبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Godking: Master of Rituals یک بازی استراتژیک فانتزی است که با الهام از 25 سال آثار کلاسیک این سبک ساخته شده است ، در حالی که ویژگی ها و نوآوری های جدیدی به آن افزوده شده است. از میان 8 جناح مختلف همراه با 10 رهبر با قابلیت های خداگونه ، یکی را انتخاب کنید ، امپراطوری خود را بسازید و همه دشمنان را در هم بشکنید. هشت جناح قابل بازی منحصر به فرد ، همه با مجموعه واحدهای خاص خود ، جادوها و حتی مکانیک ها و گیم پلی مخصوص در بازی وجود دارد. علاوه بر آنها نیز 10 رهبر خداگونه هرکدام با مجموعه ای از توانایی های فعال، سبک مبارزه ، معجزات و استراتژی های خاص خود در بازی هستند که ترکیبشان با جناح های بازی تجربه جذابی را ایجاد می کند.

8 جناح بازی عبارتند از : Blackbog Goblins که به بردگان ارزان قیمت و جادوی تاریک تکیه دارند. Scaleborne قبیله مارمولکی که می تواند از طریق دریاها شنا کند. Mercia پادشاهی بزرگ انسانی که ارتش عظیمی از شوالیه های زرهی دارد. United Tribes قبیله ی متحد برادران بربر از فری فولک. the Returned ارتشهای اسکلتی از ارواح جنگجو و جادوگران نکرومنتیک. Khaoset که قدرت کنترل ذهن یک جناح کامل از موجودات را دارد. Alfendor اولین پادشاهی الف ها که دوباره احیا شده اند. و Imperatus یک جناح مرموز از نیروهای هرج و مرج کننده.

10 رهبر خداگونه نیز عبارتند از : Blazing Invoker یک استاد آتش. ملکه شبح مانند Banshee که فقط با جادو می تواند آسیب ببیند. Emperator Bonerat اسکلتی که از دنیای مردگان بازگشته است. Earthmother که کارش محافظت و شفا است. High Shaman یک خدای بربری که می تواند گرگ ها را احضار کند و تغییر شکل دهد. شاید Wraith Lord یک جادوگر قدیمی ارواح. Harbinger of Chaos که قادر است فرمهای جهش یافته از موجودات را احضار کند. و Godwyrm یک اژدهای آتشین بسیار قدرتمند که می تواند تقریبا بدون کمک گروهش پیروز شود.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Godking: Master of Rituals :

تریلر بازی Godking: Master of Rituals :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: i3 or similar
Memory: 4 GB RAM
Graphics: gt 1030
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: i5 or similar
Memory: 8 GB RAM
Graphics: gtx 1050 or similar
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers