توضیحات

Ghostship Chronicles یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی و ترس و بقا با فضای علمی تخیلی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده تیم MAG Studios بوده و آن را در تاریخ 17 نوامبر 2020 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Ghostship Chronicles سومین و آخرین فصل از سه گانه Ghostship است. در این بازی شما در نقش یکی از اعضای تیم عملیات ویژه CDF قرار دارید که باید برای تحقیق و نجات وارد یک کشتی متروکه شوند. این کشتی که در وقایع نسخه های قبل ناپدید شده بود ، اکنون پس از یک سال پیدا شده و این وظیفه شماست که علاوه بر مراقبت از جان هم تیمی هایتان ، به نجات بازماندگان احتمالی این کشتی نیز بپردازید. همکاری با هم تیمی هایتان و نجات جان آنها در شرایط اضطراری یکی از مهم ترین شرایط برای بقاست. این بازی دارای خط داستانی جذابی می باشد که طبق روند گیم پلی دارای 3 پایان متفاوت نیز می باشد.

Ghostship Chronicles یک بازی مستقل است که دارای ویژگی های جالب و منحصر به فرد و گیم پلی و همچنین حالت داستانی با 3 پایان متفاوت در زمان انتشار می باشد. آیا تا به حال دوست داشته اید عضوی از یک تیم ضربت فضایی باشید ؟ هم تیمی های خود را زنده نگه دارید ، زیرا علاوه بر قدرت شلیک اضافی ، باعث حواس پرتی دشمنان می شوند. به لطف سیستم ایجاد تصادفی ، تجربه هر فرد از این بازی متفاوت خواهد بود زیرا با هر بار بازی جدید ، جای دشمنان ، آیتم ها و ... تغییر خواهد کرد. به خوبی به لوت کردن آیتم ها و جستجو بپردازید و از تجهیزات و مهمات خود به درستی استفاده کنید ، زیرا در مکان های مختلف با دشمنان متفاوت رو به رو می شوید. بازی از یک سیستم Inventory مجهز برخوردار است که قابلیت آپگرید تجهیزات را نیز به شما می دهد.

تصاویر بازی Ghostship Chronicles :

تریلر بازی Ghostship Chronicles :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 - 10
Processor: i5/ i7 or similar AMD (4th gen Min)
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GTX970 (4gb) ATi equivalent.
DirectX: Version 11
Storage: 22 GB available space
Additional Notes: Works on lower spec machines but experience is affected. Use lowest effects settings and use low resolution and set it 25%

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: i7 Haswell/Skylake or later
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 10 Series Nvidia Card (1060,1070,1080 or 1080 TI)
DirectX: Version 12
Storage: 23 GB available space
Additional Notes: Best played with a nVidia 1060 at full HD and a 2 series card for smooth 4k.