توضیحات

Ghosts n Goblins Resurrection یک بازی در سبک اکشن و پلتفرمر دو بعدی می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده کمپانی بزرگ CAPCOM بوده و آن را در تاریخ 31 می 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. بازی Ghosts ‘n Goblins در سال ۱۹۸۵ عرضه شد و در آن زمان توانست نظر تعدادی از کاربران بازی‌های ویدیویی را به خود جلب کند؛ کاربرانی که علاقه‌مند به بازی‌های چالش‌برانگیز بودند. یکی از مشخصات بازی، سختی بیش از اندازه آن بود. اکنون در نسخه ریبوت بازی که Ghosts n Goblins Resurrection نام دارد، شاهد یک سری موارد جدید و تفاوت‌هایی با نسخه اصلی هستیم. Ghosts ‘n Goblins Resurrection جزو آن دسته از بازی‌هایی است که داستان نقش پر رنگی را ایفا نمی‌کند. صرفا داستان بازی از این قرار است که باید پرنسس دزدیده شده به‌دست گوبلین‌ها را نجات دهید. در بازی‌هایی که داستان آن‌چنان نقش مهمی را ایفا نمی‌کند، تمام بار سرگرم کردن مخاطب بر دوش گیم‌پلی است.

کپکام (Capcom)، سازنده ی Ghosts n Goblins Resurrection دست به تغییراتی در گیم‌پلی بازی زده است، اما اصلی‌ترین موارد که سیستم حرکتی و نبرد قهرمان داستان است، همانند گذشته می باشد. ساختار بازی به‌گونه‌ای است که قهرمان داستان در جریان پنج محیط مختلف، باید مراحل بازی را پشت سر بگذارد تا بتواند پرنسس را نجات دهد. ازطرفی با شروع بازی، تنها یک سلاح دارید و در طول پشت سر گذاشتن مراحل، بازیکن می‌تواند سلاح‌های متفاوتی را پیدا و آن‌ها را جایگزین سلاح اصلی خود کند. هر سلاح مزیت‌ها و معایب مخصوص‌به خود را دارد. ازاین‌رو کاربر می‌تواند باتوجه‌به شیوه بازی کردن خود، سلاح مدنظرش را انتخاب کند.

کپکام برای ساده‌تر و عامه‌ پسند‌تر کردن بازی ، درجه سختی‌های متفاوتی را برای بازی درنظر گرفته است. بازیکنان دیگر نیازی نیست که پس از دریافت یک الی دو ضربه به ابتدای مرحله برگردند و به‌لطف درجه سختی‌های مختلف، می‌توانید مدت زمان بیشتری در هر مرحله زنده بمانید. همچنین چک‌پوینت‌های متفاوتی برای هر مرحله درنظر گرفته شده است. بااین‌حال Ghosts n Goblins Resurrection بازی‌ای است که در آن بارها و بارها طعم مرگ را خواهید چشید و اصلا قرار نیست لحظات آرامش بخشی را پشت سر بگذارید.بازیکنان با پشت سر گذاشتن مراحل اصلی و تمام کردن آن‌ها، نسخه Shadow هر مرحله را آزاد می‌کنند. در این حالت درجه سختی بازی بالاتر می‌رود و نوع ظاهر شدن دشمنان و همچنین موانع محیطی هم متفاوت‌تر خواهد بود تا بازیکن چالش بیشتری را کسب کند. دراین‌میان یک درخت مهارت‌ هم طراحی شده است که با برداشتن آیتم‌های مورد نظر در هر مرحله، می‌توانید مهارت‌های جدیدی را از درخت مهارت‌ها خریداری کنید.

منبع متن : زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Ghosts n Goblins Resurrection :

تریلر بازی Ghosts n Goblins Resurrection :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 equivalent or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Version 12
Storage: 10 GB available space
Additional Notes: Anticipated performance at these specifications is 720p/60FPS.

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 equivalent or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM
DirectX: Version 12
Storage: 10 GB available space
Additional Notes: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS.