توضیحات

Generation Zero یک بازی جهان باز اول شخص در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Avalanche Studios است که در تاریخ 26 مارس 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بازی در دهه 80 میلادی و در کشور سوئد جریان دارد؛ جاییکه اکثر مردم این کشور به طرز عجیبی ناپدید شده اند و ربات‌های غول آسا با ماهیتی نامعلوم، در مقیاسی بزرگ، به این کشور حمله ور شده اند. در جهان باز گسترده بازی به دنبال رمز و رازهای ناپدید شدن مردم محلی بگردید و دریابید که این ربات ها چگونه و چطور به این کشور حمله کرده اند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.
اگر اشاره گر ماوس در منوی اصلی حرکت نکرد ، کلیدهای ترکیبی Alt+Tab را دو بار بزنید تا بین پنجره بازی و ویندوز سوییچ کنید.

شما به عنوان یکی از بازماندگان محلی، وظیفه دارید که در مقابل این تهاجم دشمنان ناشناخته و غیرقابل پیشبینی، شرایط را برای ادامه زندگی خود مهیا ساخته و از پس چالش‌ها بر بیایید. اولین چیزی که نظر بازیکن را به خود جلب می کند، گرافیک پر جزئیات بازی است که دارای افکت های بسیار زیبایی است.

این جزئیات را شما در محیط و همچنین ربات ها مشاهده خواهید کرد. زمانی که شما با یک اسلحه قوی همانند شات گان به ربات ها شلیک می کنید جرقه هایی به هوا در خواهد آمد که نشانه تخریب شدید در ربات است و شما نیز بیشتر مجاب به شلیک کردن به ربات خواهید شد و در شلیک های بعد صدمات بیشتری به ربات وارد خواهد شد. اگر در بین این صدمات، ربات موفق به فرار شود، ممکن است در دفعات بعدی با همان ربات روبرو شوید و صدمات خودتان بر روی آن ربات را خواهید دید. این چیزیست که سازندگان بازی در رابطه با آن خواسته اند رفتار ربات ها و میزان تخریب پذیری به چشم آید.

در این بازی شما می توانید بصورت تک نفره (Single Player) و یا به همراه دوستانتان بصورت Co-Op به مبارزه بپردازید. استراتژی هایی که در بازی انتخاب می کنید، کلید بقا در این بازی است، پس سعی کنید به همراه دوستانتان استراتژی هایتان را در روند بازی بهبود ببخشید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:64bit Windows 7 with Service Pack 164bit Windows 10
Processor:Intel i5 Quad CoreIntel i7 Quad Core
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580nVidia GTX 960 / R9 280 – 4GB VRAM
Storage:35 GB available space