توضیحات

Gears Tactics نام عنوانی در سبک استراتژی مبتنی بر نوبت می باشد که توسط استودیوهای بازی سازی Splash Damage و The Coalition ساخته شده و توسط Xbox Game Studios در تاریخ 28 آوریل 2020 برای پلتفرم Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این عنوان یکی از معتبرترین سری از فرنچایز یعنی Gears of War که بصورت ایزومتریک و در سبک استراتژی مبتنی بر نوبت ارائه شده است. شما باید از بین بهترین ها تیم خود را جمع کرده و به مقابله با هیولایی به نام اوکان (Ukkan) بپردازید که کار او ساخت موجودات شرور دیگر است. این هیولاها در اندازه های مختلفی به وجود می آیند که برای نابودی آنان باید تاکتیک های خاص خود را بکار ببرید.

وقایع بازی Gears Tactics، دوازده سال قبل از سری اول بازی Gears of War جریان دارد جاییکه شهرهای سیاره Sera در شرف رویارویی با موجودات اهریمنی با نام Locust Horde هستند که از دل زمین سر بر می آورند. با ناتوانی دولت، گروهی از بازماندگان به عنوان آخرین امید بشریت برای مقابله با این موجودات ظاهر می شوند. شما باید در نقش گیب دیاز (Gabe Diaz) به جمع آوری نیرو، توسعه و فرماندهی تیم خود برای مقابله با موجودی متفکر اما شرور با نام اوکان که بوجود آورنده هیولاهای ریز و درشت است، بپردازید.

بازی دارای داستان جذاب و هیجان انگیزی برخوردار است که باید در آن به انتخاب بهترین نیروها برای مقابله با این موجودات پرداخته و در ادامه پیشرفت بازی، باید مهارتها و تجهیزات شخصیت خود و سربازان زیر دست وی را ارتقاء بخشیده و به شخصی سازی در زره و اسلحه بپردازید. علاوه بر گیم پلی جذاب بازی، در این بین باس فایت های خشن و پر هیجانی نیز خواهید داشت که انتخاب تاکیتک و استراتژی درست، تنها راه پیروزی از این رویارویی ها خواهد بود.

شما باید به آموزش نیروهای خود پرداخته تا مهارت های آنان را افزایش دهید و از بین 5 کلاس منحصر بفرد بازی آنها را انتخاب کنید. علاوه بر آن، بیش از 150 مهارت قابل باز شدن خواهید داشت که با پیشرفت در بازی قادر به باز کردن آنها برای شخصیت ها و نیروهای خود خواهید بود.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Gears Tactics:

تریلر بازی Gears Tactics:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i3 Skylake | AMD FX-6000
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R7 260X | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 45 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5 Coffee Lake | AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 12
Storage: 45 GB available space
Sound Card: DirectX compatible