توضیحات

From the Depths یک بازی در سبک های استراتژیک، سندباکس، جنگی و شبیه سازی است که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Brilliant Skies بوده و آن را در تاریخ 6 نوامبر 2020 برای سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. در From the Depths می توانید ناو های جنگی ، هواپیماها ، زیردریایی ها ، کشتی های فضایی ، بالن های هوای گرم و بیشتر را به صورت اول شخص بسازید و آنها را فرماندهی کنید. بیش از 1000 قطعه منحصر به فرد به شما امکان می دهد وسایل نقلیه voxel یا بلوکی را از اعماق اقیانوس تا فضا بسازید و آنها را مدیریت کنید. استراتژی ها ، متحدین و ناوگان خود را به اندازه کافی قوی کنید تا هشت جناح مرگبار کره زمین را از بین ببرید و تمام عیار سلطنت کنید. به ظاهر بلوکی این بازی نگاه نکنید ، زیرا در آن با یکی از دقیق ترین شبیه سازهای جنگی طرفید و می توانید از صفر تا صد یک وسیله جنگی را با جزییات تمام بسازید.

From the Depths شامل طیف گسترده ای از محتوای تک نفره از جمله : یک حالت خلاقانه که به شما امکان می دهد طراحی های خود را بدون محدودیت انجام دهید و از نابودی کامل مخالفان خود اطمینان حاصل کنید. یک کمپین استراتژیک شامل بیش از صدها جزیره علیه هشت جناح منحصر به فرد برای جنگاوری. یک حالت داستانی که در آن می توانید به عنوان هر یک از هشت جناح بازی کنید و ترکیبی خارق العاده از استراتژی ، طراحی و مبارزات سخت است. یک حالت چالش برانگیز که طی یک سری چالش های بسیار سخت ، باید از ناوگان خود در برابر امواج نیروهای دشمن دفاع کنید. و یک حالت ماجراجویی که در آن از یک قایق شروع می کنید و باید ناوگان خود را بسازید و با آن به اکتشاف در جهان بازی بپردازید.

ناوگان ، قلعه ها و سازه های خود را هر طور که می خواهید طراحی و بسازید. شما می توانید وسیله نقلیه خود را به توپ ، لیزر ، مین ، بمب ، موشک ، اژدر ، ملخ ، سکان ، موتورهای جت ، بال ، هیدروفیل ، بالن هوای گرم ، لنگر ، ربات های تعمیرکار ، پمپ هوا ، بلوک های کنترل خودکار و بسیاری از تجهیزات دیگر مجهز کنید. هر بلوک تخریب یا اضافه شده بر عملکرد ، فیزیک و کنترل وسیله نقلیه تأثیر می گذارد. کشش ، سنسورهای اینرسی ، رانش و شناوری همه براساس طراحی وسیله نقلیه شما و خسارات وارد شده به روز می شوند. با استفاده از ویرایشگر بازی ، سیارات / کمپین ها / مأموریت ها / نقشه های چند نفره خود را طراحی کنید یا به راحتی با استفاده از یک ادیتور کاملاً یکپارچه حالت های شخصی خود را اضافه کنید.

تصاویر بازی From the Depths :

تریلر بازی From the Depths :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo 2.0 GHz (or AMD equivalent)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4000
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX® compatible on-board

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Quad Core i5 @ 2.5 GHz (or AMD equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 7800 series
Storage: 3 GB available space