همراه ما در اینستاگرام باشید!

آخرین پست های 24 ساعت اخیر

پستی جهت نمایش وجود ندارد، در حال آماده سازی پست های جدید هستیم!

دانلود بازی Forza Horizon 4: Ultimate Edition نسخه LOOTBOX, CorePack, FitGirl برای کامپیوتر

  ۶ دی ۱۳۹۸

  دانلود بازی Forza Horizon 4: Ultimate Edition نسخه LOOTBOX, CorePack, FitGirl برای کامپیوتر

  Forza Horizon 4 یازدهمین نسخه از سری Forza و چهارمین نسخه از مجموعه Forza Horizon است که توسط Playground Games در سبک مسابقه‌ای، ماشین‌سواری و جهان‌باز ساخته شده و شرکت مایکروسافت وظیفه انتشار این عنوان را در تاریخ 2 اکتبر 2018 برای پلتفرمهای Xbox One و کامپیوتر برعهده داشته است. Forza Horizon 4 دارای بیش از ۴۵۰ خودرو طراحی شده است و همچنین بخش مسیرساز بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مسابقه‌های دلخواهشان را خلق کنند. این بازی در مقایسه با نسخه‌های قبلی این مجموعه که از سیستم هوش مصنوعی Drivatars بهره می‌بردند، یک دنیای مشترک همگام‌سازی‌شده دارد که هر سرور تا ۷۲ بازیکن را پشتیبانی می‌کند و علاوه بر آن امکان بازی کردن بصورت آفلاین نیز در بازی گنجانده شده است.

  Forza Horizon 4 بهشت دوستداران سبک مسابقه ای است که داشتن 450 ماشین لایسنس شده در این بازی، این معنی را بیشتر برای دوستداران و طرفداران این سری محبوب تداعی می کند. بخش بسیار جذابی که به این نسخه اضافه شده، پویا بودن فصل‌های بازی و تأثیر آن‌ها بر محیط بازیست. بعنوان مثال در فصل زمستان دریاچه‌های بازی یخ می‌زنند و بازیکنان می‌توانند به گشت‌وگذار بر روی این منطقه‌ی یخی بپردازند درحالی‌که این منطقه در فصل‌های دیگر غیرقابل دسترسی است. تغییرات فصل‌ها به وضوح در بازی قابل رویت است و هر فصل، تغییرات بسیار زیادی را بر روی محیط اطراف اعمال می‌کند که بازی را زیباتر، جذاب‌تر و هیجان انگیزتر می‌کند. در بخش آنلاین، فصل‌های بازی ثابت هستند به این معنی که تمام بازیکنان یک فصل مشخص را تجربه می‌کنند تا آب و هوای متفاوت بر روی رقابت بین بازیکنان تأثیری نگذارد. 

  توجه

  جهت نصب و اجرای نسخه ها حتما راهنمای نصب را مطالعه فرمایید.

  این کرک تنها بر روی ویندوز 10 ورژن v1903 و v1909 نسخه Enterprise و Professional تست شده و کار می کند.

  تصاویر بازی Forza Horizon 4:

  تریلر بازی Forza Horizon 4:

   

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 10 version 15063.0 or higher
  Processor: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz or Intel i5 750 @ 2.67Ghz
  Memory: 8GB
  Graphics card: 2GB (Nvidia GTX 650 Ti or Nvidia GT 740 or AMD R7 250x)
  DirectX: DirectX 12

  سیستم پیشنهادی:

  OS: Windows 10 version 15063.0 or higher
  Processor: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
  Memory: 12GB
  Graphics: 4GB (Nvidia GTX 970 or NVidia GTX 1060 3GB or AMD R9 290x or AMD RX 470)
  DirectX: DirectX 12

  راهنمای نصب و کرک نسخه LOOTBOX:

  1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما و Windows Defender حتما به صورت کامل قطع می باشد! سپس فایل های فشرده را اکسترکت کنید.

  2)این کرک تنها بر روی ویندوز 10 ورژن v1903 و v1909 نسخه Enterprise و Professional تست شده و کار می کند.

  3) حتما باید قابلیت Developer Mode بر روی ویندوز شما فعال باشد. اگر فعال نیست، لطفا از بخش Settings -> Update & Security -> For Developers آن را فعال کنید.

  4) سه پوشه پیش روی شماست. پوشه FH4 پوشه FH4_FortuneIsland و FH4_Lego. شما باید وارد هر یک از این 3 پوشه شوید و سه فایل زیر را حذف کنید.

  الف) AppxBlockMap.xml

  ب) AppxSignature.p7x

  ج) فایل CodeIntegrity.cat واقع در پوشه ی AppxMetadata

  5) حال وارد پوشه ی FH4 شوید و فایل ForzaHorizon4.exe را پیدا کنید. این فایل را باید به اسم زیر، تغییرنام (Rename) دهید:

  Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe

  6) فایل های موجود در پوشه ی کرک LOOTBOX را در محل نصب بازی خود، پوشه ی FH4 کپی و جایگزین کنید.

  7) پاورشل (PowerShell) را با دسترسی کامل (Run as Administrator) اجرا کنید. حال، باید دستور ذیل را برای هر یک از سه پوشه، به صورت مجزا اجرا کنید. حتما از پوشه ی FH4 شروع کنید و سپس دو پوشه ی دیگر که بسته های الحاقی بازی هستند:

  Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml

  نکته مهم : 1) می توانید جهت باز کردن Powershell داخل هر پوشه ابتدا وارد یکی از 3 پوشه شده, سپس در نوارابزار بالا عبارت Powershell را تایپ کرده و Enter بزنید تا Powershell دقیقاً در همان مسیر پوشه باز شود. 2) و یا وارد هر یک از سه پوشه بشوید. کلید Shift را بر روی کیبورد نگه دارید و هم زمان بر روی فضای خالی پوشه، راست کلیک کنید. یک گزینه ی جدید به نام “Open Powershell window here” به منوی راست کلیک شما اضافه می شود. بر روی آن کلیک کنید تا پاورشل در پوشه ی شما اجرا شود. سپس دستور مورد نظر را که در بالا نوشته ایم، در محیط پاورشل کپی کنید و enter را بزنید تا نصب شود. تاکید مجدد اینکه، حتما از پوشه ی FH4 شروع کنید.

  8) بازی را حتما فقط از منوی استارت ویندوز خود اجرا کنید. هیچ فایل شورتکاتی برای اجرا نخواهد بود.

  9) حتما فایل های اجرایی بازی را توسط فایروال خود بلاک کنید. پوشه بازی را نیز در آنتی ویروس و ویندوز دیفندر حتما Exclude کنید تا کرک شما به اشتباه حذف نشود!

  10) بازی را اجرا کنید.

  برخی از نکات مهم برای اجرای سالم بازی:

  1) مطمئن شوید هیچ کدام از نرم افزارهای زیر در ویندوز شما در حال اجرا نمی باشند. همه ی این نرم افزارها باعث کرش شدن و اجرا نشدن بازی می شوند:

  MSI Afterburner / Riva Tuner Statistics Server

  EVGA Precision

  OBS

  Xsplit

  MacType

  Warsaw Banking App

  Wallpaper Engine

  2) در هنگام انجام گام پنجم در آموزش نصب، دقت کنید که فقط یک .exe باید در انتهای فایل شما باشد! اکثر سیستم ها، پسوند فایل های مهم را نشان نمی دهند. به همین دلیل نیازی نیست که .exe را به انتهای فایل اضافه کنید. به طور خلاصه، نباید انتهای فایل شما به صورت .exe باشد!

  3) حتما فایل اجرایی بازی را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشد. اگر برایتان دشوار است، می توانید اینترنت خود را پیش از اجرای بازی قطع کنید.

  4) اگر مراحل نصب را به درستی طی کردید و بازی اجرا نشد، سیستم را ری استارت کنید و دوباره امتحان کنید.

  راهنمای نصب نسخه CorePack :

  1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما و Windows Defender حتما به صورت کامل قطع می باشد! سپس فایل های فشرده را اکسترکت کنید.

  2) حتما باید قابلیت Developer Mode بر روی ویندوز شما فعال باشد. اگر فعال نیست، لطفا از بخش Settings -> Update & Security -> For Developers آن را فعال کنید.

  3) حتما فایل اجرایی بازی را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشد. اگر برایتان دشوار است، می توانید اینترنت خود را پیش از اجرای بازی قطع کنید.

  4) پس از اکسترکت کردن، با اجرای فایل Setup.exe بازی را نصب نمایید. سپس در محل نصب بازی وارد پوشه FH4 شده و فایل FORZA 4.exe را اجرا نمایید. اکنون می توانید از منوی استارت بازی را اجرا نمایید.

  5) در صورت موثر نبودن مرحله بالا این کار را انجام دهید : فایل اجرایی F4Install.bat را که در پوشه نصب بازی اضافه شده است به صورت ADMIN اجرا نمایید. باید درون سه پوشه FH4 و FH4_FortuneIsland و FH4_Lego به صورت جداگانه این فایل را اجرا نمایید و حتما از پوشه ی FH4 شروع کنید. اکنون می توانید از منوی استارت بازی را اجرا نمایید.

  راهنمای نصب نسخه FitGirl :

  1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما و Windows Defender حتما به صورت کامل قطع می باشد! سپس فایل های فشرده را اکسترکت کنید.

  2) حتما باید قابلیت Developer Mode بر روی ویندوز شما فعال باشد. اگر فعال نیست، لطفا از بخش Settings -> Update & Security -> For Developers آن را فعال کنید.

  3) حتما فایل اجرایی بازی را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشد. اگر برایتان دشوار است، می توانید اینترنت خود را پیش از اجرای بازی قطع کنید.

  4) پس از اکسترکت کردن، با اجرای فایل Setup.exe بازی را نصب نمایید. بازی را می توانید از شورتکات ایجادشده بر روی دسکتاپ یا از استارت منو ویندوز خود اجرا کنید. اجرا از بخش استارت منو توصیه می شود.

  5) فایل لانچر خودکار AutoUWP Launcher به این نسخه اضافه شده است. توسط این لانچر می توانید اکثر مراحل نصب را به صورت خودکار انجام دهید.

  6) فایل Anti-Crash Launcher.bat در محل نصب بازی شما تعبیه شده است که بسیاری از مشکلات کرش کردن بازی در هنگام اجرا را برطرف می کند، البته قطعی نیست.

  نکته مهم در مورد نسخه FitGirl:

  برای نصب موفق این نسخه حتما باید یکی از فایل های ویدئوهای بازی با کیفیت 1080 یا 4K را متناسب با نیازتان دانلود و نصب نمایید. نحوه نصب فایل های اختیاری این نسخه بدین گونه است که شما باید آن ها را از حالت فشرده خارج کرده و در کنار فایل های نصبی اصلی بگذارید و سپس بازی را نصب کنید.

  پیش نیازهای بازی:

  برای اجرای بدون مشکل این بازی در رایانه خود، اطمینان حاصل فرمائید که آخرین نسخه درایورها و مکمل های بازی بر روی رایانه شما نصب شده است. در زیر لیستی از این درایورها و مکمل ها قرار داده شده که در صورت اجرا نشدن بازی می بایست آنها را نصب کنید:

  • مجموعه Microsoft .Net Framework: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه DirectX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک NVIDIA (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت NVIDIA): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک AMD (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت AMD): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک Intel (در صورت استفاده از گرافیک های On-Board شرکت Intel): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه Microsoft Visual C++ Runtime: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • نرم افزار NVIDIA PhysX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.

  سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

  1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
  2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
  3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
  4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
  5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
  قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

  نظرتون در مورد این پست چیه؟

  1. hossein 333 گفت:

   سلام . اقا من همشو دانلود کردم و اکسترکش کردم حالا فایل نصب نداره که . فقط یه فایل داره با فرمت EAppxBundle. ویندوزم 10 ه . الان این فایلو میخوام باز کنم کامپیوترم برنامه ای نداره برای اینکه بتونه بازش کنه . لطفا راهنمایی کنید 67 گیگ دانلود کردم

   1. avatar
    شهریار گفت:

    سلام
    در پست پیامی بعنوان توجه ذکر شده این بازی کرک نشده و برای بازی کردن باید لایسنس خریداری کنید. نسخه های Full Unlocked اینطوری هستن.

  2. reza Fr گفت:

   سلام
   نسخه فیت گرل بازی موجود نیست؟

   1. avatar
    شهریار گفت:

    سلام
    خیر. بازی نه کرک شده و نه نسخه های فشرده برای اون منتشر شده. به محض انتشار نسخه کرک شده و فشرده در سایت قرار میگیره.

    1. reza Fr گفت:

     سپاس

  پاسخ شما:

  برچسب ها

  ادامه لیست

  مطالب مرتبط