توضیحات

Foregone عنوانی در سبک اکشن پلتفرمر و مترویدوانا با فضای دو بعدی است که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Big Blue Bubble بوده و آن را در تاریخ 13 اکتبر 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Foregone، عنوانی دو بعدی و اکشن است که با الهام از Dead cells قصد دارد پا در دنیای عناوین مترویدونیا بگذارد. شهری به نام Calagan در زمینه علم و دانش بسیار پیشرفته بود ولی این برتری با حمله نیرویی شر به نام Harrow به چالش کشیده می‌شود. دانشمندان شهر Calagan برای نجات شهر، سربازان ویژه‌ای به نام آربیتر را خلق می‌کنند و شما اولین آربیتر هستید. شما به عنوان قوی ترین ابر سرباز شهر ، باید در مورد ریشه Harrow تحقیق کرده و از نابودی جهانی که برای محافظت از آن سوگند خورده اید ، جلوگیری کنید. هارو قدرت این را دارد که علاوه بر زنده کردن مردگان، خاطرات دردناک و فراموش شده را نیز یادآوری کند.

کاراکتر اصلی برای مبارزه ۲ سلاح، یکی سلاح نزدیک (مانند شمشیر، خنجر و...) و دیگری سلاح دور (کلت، مسلسل و ...) در اختیار دارد. همچنین قابلیت‌هایی نیز مانند درمان کردن، سپر دفاعی و ... نیز هستند که پس از پیدا کردن آن‌ها می‌توانید از آن‌ها در مبارزه استفاده کنید. زره، انگشتر و گردنبند نیز در بازی وجود دارد که بیش‌تر برای افزایش میزان دفاع و خط سلامتی کاربرد دارند. سلاح‌ها، لباس‌ها و همچنین شخصیت خود را می‌توانید با مصرف طلا یا الماس آبی که با کشتن دشمنان یا باس فایت‌ها بدست می‌آورید، ارتقا دهید. سلاح‌ها بسته به سطحشان می‌توانند ۱ تا ۴ بار ارتقا یابند. ارتقا دادن شخصیت اصلی نیز به شما ویژگی‌های جدید اضافه می‌کند. مثلاً درصد Critical hit یا سرعت ضربات شما را افزایش می‌دهد. علاوه بر همه این‌ها، پس از کشتن باس یک بخش، یک توانایی جدید بدست می‌آورید که می‌توانید از آن برای دسترسی به محیط‌های بعدی استفاده کنید.

Foregone عنوانی مترویدونیا می‌باشد. یعنی با پیشروی در محیط بازی توانایی‌هایی بدست می آورید که به شما اماکن دسترسی به مکان‌های جدید یا اتاق‌های مخفی را می‌دهد. در بازی تلپورتر‌هایی وجود دارد که با یافتن آنها خط سلامتی شما پر می‌شود و می‌توانید به مقر اصلی خود سفر کنید. در آنجا نیز شما اماکن ارتقاء سلاح‌ها با استفاده از پول و ارتقاء شخصیت اصلی با الماس‌های آبی وجود دارد. در صورت مردن شما همه الماس‌ها و طلای خود را از دست می‌دهید و ۲ راه برای بازگرداندن آن‌ها دارید. یکی اینکه به محلی که کشته شدید بازگردید و همه منابع از دست رفته را بردارید یا با شخصیتی که در مقر اصلی وجود دارد صحبت کنید و نصف طلا و الماس خود را دریافت کنید.

منبع متن : پردیس گیم

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Foregone :

تریلر بازی Foregone :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later (64-bit)
Processor: Intel Core i3 2.5GHz
Memory: 4 GB
Graphics: GeForce GTX 660 or equivalent

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later (64-bit)
Processor: Intel Core i5 3.0 GHz
Memory: 8 GB
Graphics: GeForce GTX 660 or equivalent