توضیحات

Final Fantasy VII Remake Intergrade عنوانی جذاب در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط کمپانی مطرح Square Enix در تاریخ 16 دسامبر 2021 برای کنسول های PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. Final Fantasy VII Remake Intergrade نسخه کامل و بهبودیافته عنوان محبوب Final Fantasy VII Remake است که علاوه بر بازی اصلی، دارای بسته الحاقی EPISODE INTERmission نیز می باشد.داستانFinal Fantasy VII Remake روایت‌گر یک عضو سابق Soldier به نام کلود استرایف است که پس از رخ دادن اتفاق‌های مختلف، حال به‌عنوان یک مزدور به گروه اولانچ کمک می‌کند تا سازمان شینرا را از بین ببرد. درواقع Soldier نام ارتش سازمان شینرا است؛ سازمانی که در قلب شهر میدگار قرار گرفته است. بااین‌حال همه چیز آنطور که کلود انتظار دارد، پیش نمی‌رود و در ادامه وارد ماجراجویی بزرگ‌تری می‌شود، جایی‌که سفیروث را می‌بیند. داستان بازی با یک سؤال بزرگ شروع می‌شود و آن هم این است که چرا کلود از سولجر کناره‌گیری کرده است؟

اما بسته الحاقی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade، روایتگر ماجراهای «یوفی» که Episode Intermission نام دارد، بعد از انفجار اولین رآکتور آغاز شده و پایان آن مصادف است با حادثۀ مهمی که برای بخش 7 شهر Midgar می‌افتد و نقطۀ اصلی چرخش داستان نسخۀ اولیه به شمار می‌آید. یوفی طبق ادعای خودش به عنوان نیرویی ویژه از سرزمین Wutai به شهر میدگار آمده تا Materia قدرتمندی که توسط کمپانی شیطانی Shinra در دست ساخت است را برباید. در این راه گروه AVALANCHE به او کمک خواهند کرد اما این گروه همان تیمی نیست که قهرمانان بازی اصلی عضو آن بودند چرا که قهرمانانی که کنترل می‌کردیم، به دلیل عقاید رادیکال و تا حدودی تروریستی خود، از گروه اصلی انشعاب پیدا کرده بودند.

جدا از داستان و داستان‌سرایی، گیم‌پلی Final Fantasy VII Remake Intergrade موردی است که به‌خوبی شما را سرگرم می‌کند. Final Fantasy VII دارای نبردهای نوبتی با ساختار ATB بود. بدین صورت که باید منتظر می‌ماندید تا نوار کاراکترهای تیم شما پر شود و سپس دستورها مورد نظر خود را اعمال کنید. این در حالی است که در نسخه بازسازی شده، شاهد نبردهایی کاملا مدرن هستیم که با سیستم ATB ترکیب شده است. به‌عبارتی سیستم مبارزات Final Fantasy 7 Remake را می‌توان کامل‌ترین سیستم مبارزه‌ای در تمامی نسخه‌های فاینال فانتزی با ظاهری مدرن دانست.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی ورژن 2004 و بالاتر اجرا می شود و بر روی ویندوزهای دیگر اجرا نخواهد شد.
مدت زمان نصب نسخه فشرده بازی، طولانی بوده و بسته به مشخصات سیستم شما ممکن است تا 6 ساعت نیز طول بکشد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 64bit (ver. 2004 or later)
Processor:Intel Core i5 3330 / AMD FX-8350Intel Core i7-3770 / AMD Ryzen 3 3100
Memory:8 GB12 GB
Graphics:GeForce GTX 780 / Radeon RX 480 (3GB VRAM)GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700 (8GB VRAM)
DirectX:Version 12 or later
Storage:100GB or more