همراه ما در اینستاگرام باشید!

مطالب اخیر

دانلود بازی Field of Glory: Empires – Persia 550-330 BCE + Update 1.3.3 نسخه PLAZA برای کامپیوتر

  ۲۲ خرداد ۱۳۹۹

  دانلود بازی Field of Glory: Empires – Persia 550-330 BCE + Update 1.3.3 نسخه PLAZA برای کامپیوتر

  Field of Glory: Empires نام عنوانی در سبک استراتژی ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Ageod می باشد که توسط شرکت Slitherine در تاریخ 11 جولای 2019 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی، یک بازی استراتژیک بزرگ است که در آن شما باید یک ملیت یا قوم را انتخاب کنید که هرکدام نسبت به یکدیگر فرهنگ متمایز خود را دارند، قدرت نظامی و اقتصادی متفاوتی دارند و در نهایت سرزمین هایی که تحت امر خود دارند نیز متفاوت است. طبق نظرات منتقدان، آنان این بازی را اعتیاد آور دانسته و علت آن نیز نحوه روایت استراتژی در این بازی است! در این بازی تعداد سربازان ملاک پیروزی در میادین جنگ نیست، بلکه تاکتیک و جنگ افزارهاست که نتیجه جنگ را تعیین می کند. همینطور در مقابل نیز دیپلماسی می تواند شروع کننده جنگ باشد یا ایجاد یک پیمان قدرتمند و ثابت و در مواردی نیز باعث صلح و ثبات در سرزمین های تحت حاکمیت شما در بازی شود.

  تمدن ها می آیند و می روند؛ چه مردان عادی و چه حاکمان متداول آنها به همان شیوه که آمده اند، توسط گرد و غبار زمانه پوشانده می شوند و تنها دستاوردها و داستان های آنان است که نسل به نسل در تاریخ بجا می مانند. بناها و شگفتی ها زیر وزنشان فرو می ریزند، اما میراث فرهنگی از بین رفتنی نیست. بعنوان حاکم بر سرزمین های خود، تسلط خود را از طریق جنگ های فاتحانه گسترش دهید و فرهنگ خود را به یک پرتو نور تبدیل کنید، اما مراقب باشید چراکه با فتح قلمروها و سرزمین ها، مخالفانی نیز برای خود ایجاد می کنید؛ خطر انحطاط را بی اهمیت نشمرید. بسیاری از تمدنها به دلیل جدی قرار ندادن علائم بحران قریب الوقوع، از هم متلاشی شده اند. هر چه امپراتوری شما کهن تر شود، چالش های بیشتری از پس سایه ها بیرون خواهند آمد. فقط گسترش مرزهای خود بدون ایجاد شکل دقیق دولت و فرهنگ ، خردمندانه ترین راهبردها نخواهید بود. فراموش نکنید که استراتژی و تاکتیک در این بازی بسیار مهم هستند و نه تنها در میادین جنگ باید از آنها استفاده کنید بلکه در حکومت و حکمرانی نیز باید تاکتیک ها و استراتژی های خاص به شرایط را داشته باشید.

  تصاویر بازی Field of Glory: Empires:

  تریلر بازی Field of Glory: Empires:

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows 7, 8, 10
  Processor: 2GHz processor
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: 1 GB DirectX 9 Compatible Graphics Card
  DirectX: Version 9.0c
  Storage: 2 GB available space
  Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

   

  راهنمای نصب نسخه PLAZA:

  • دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. در غیر این صورت سرعت نصب بازی افزایش یافته و حتی ممکن است آنتی ویروس برخی از فایل های بازی را بعنوان ویروس تشخیص داده و حذف کنند و باعث اخلال در فرآیند نصب بازی و یا اجرای بازی شود.
  • فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. پس از استخراج نیازی به استفاده از نرم افزارهای مدیریت فایل ISO نظیر DAEMON Tools نخواهید داشت و به راحتی می توانید با استفاده از فایل Setup بازی را نصب کنید.
  • به نصب بازی بپردازید.
  • فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

  پیش نیازهای بازی:

  برای اجرای بدون مشکل این بازی در رایانه خود، اطمینان حاصل فرمائید که آخرین نسخه درایورها و مکمل های بازی بر روی رایانه شما نصب شده است. در زیر لیستی از این درایورها و مکمل ها قرار داده شده که در صورت اجرا نشدن بازی می بایست آنها را نصب کنید:

  • مجموعه Microsoft .Net Framework: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه DirectX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک NVIDIA (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت NVIDIA): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک AMD (در صورت داشتن کارت های گرافیکی شرکت AMD): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • درایورهای کارت گرافیک Intel (در صورت استفاده از گرافیک های On-Board شرکت Intel): برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • مجموعه Microsoft Visual C++ Runtime: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.
  • نرم افزار NVIDIA PhysX: برای دریافت آخرین نسخه به این پست مراجعه فرمائید.

  سوالی دارید؟ انجمن مورچه سریع‌ترین راه به پاسخ رسیدن شماست!

  1. نظرات می بایست در رابطه با موضوع پست باشند.
  2. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهند شد.
  3. جهت مطرح کردن سوالاتی در رابطه با رفع مشکلات نرم افزاری، از انجمن سایت استفاده کنید.
  4. درخواست کرک یا فعالساز رسیدگی نخواهند شد و بهتر است از انجمن سایت استفاده نمائید.
  5. نظرات پس از تایید، نمایش داده خواهند شد.
  قبل از ارسال نظر، توضیحات بالا را کامل مطالعه کرده، سپس اینجا کلیک کنید.

  پاسخ شما:

  برچسب ها

  ادامه لیست

  مطالب مرتبط