توضیحات

Expeditions: Rome نام عنوانی در سبک نقش آفرینی، استراتژی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Logic Artists ساخته شده و توسط THQ Nordic در تاریخ 20 ژانویه 2022 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. شما قرار است در این بازی نقش لگاتوس را ایفا کنید که قرار است ماجراهای عجیبی را در سرزمین پدرش که توسط یک مخالف سیاسی ناشناس به قتل رسیده و شما به همین خاطر مجبور می‌شوید که از سرزمین رم فرار کنید، سپری کند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

امپراتوری روم را می توان بعنوان یکی از قدرتمندترین امپراتوری‌های دوران باستان دانست و از همین رو سوژه مناسبی برای ساخت بسیاری از عناوین ویدیویی در چند دهه اخیر بوده است. بازی Expeditions: Rome نیز روایت دیگری از آن دوران را برای بازیکنان شبیه سازی می کند. بازی با تلفیق دو سبک‌ نقش‌آفرینی و استراتژی، در ابتدا به بازیکن امکان شخصی سازی شخصیت قهرمان داستان را می دهد و در نهایت شما را در نقش همین شخصیت وارد دنیای پر ماجرای لگاتوس قرار می دهد.

دنیای وسیع بازی Expeditions: Rome مملو از مأموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی و فرعی است. پیدا کردن تجهیزات جدید و Loot، ساخت‌وساز، افزایش سطح Level کاراکتر شما، وجود سه بخش اصلی داستانی در یونان، آفریقای شمالی و منطقه‌ای به اسم Gaul محتوای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در بازی Expeditions: Rome می‌شود سراغ انجام کارهایی همچون حمله‌ مخفیانه به پایگاه های دشمن و نجات اعضای گرفتارشده‌ تیم رفت. در این بین طبیعتاً مخفی‌کاری در طول شب بهتر جواب می‌دهد و گیمر باید موقع برنامه‌ریزی به جزئیات میدان نبرد توجه داشته باشد. البته که هر بار عدم انجام کارها به شکل ایده‌آل توسط بازیکن سبب می‌شود که سناریوهای مختلفی به وقوع بپیوندد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7, 10 (64-bit)Windows 10 (64-bit)
Processor:AMD FX-8350 X8 / Intel i5-4690KRyzen 5 3600X / Intel Core i5-9500F
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:AMD R9 380 4GB / GTX 960 4GBAMD RX Vega 56 8GB / GTX 1070 8GB
DirectX:11
Storage:30 GB
Sound:DirectX compatible