توضیحات

Evil Dead: The Game نام عنوانی در سبک ترسناک، بقاء می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Saber Interactive ساخته شده و در تاریخ 13 می 2022 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی براساس مجموعه فیلم‌های Evil Dead ساخته شده‌ و ماهیت آن براساس گیم پلی گروهی و بازیکن در مقابل بازیکن بوده و بروس کمپبل (Bruce Campbell، بازیگر شخصیت اصلی سری فیلم های Evil Dead) در نقش اَش ویلیامز (Ash Williams، شخصیت اصلی فیلم) و همچنین دانا دلرنزو (Dana DeLorenzo) در نقش کلی مکسول (Kelly Maxwell) و ری سنتیاگو (Ray Santiago) در نقش پابلو سیمون بولیوار (Pablo Simon Bolivar) که در سریال طنز Ash vs Evil Dead حضور داشتند نیز در این بازی حضور دارند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد. این بازی کرک شده نیست و بصورت Bypass قابل اجرا است.

Evil Dead: The Game یک بازی چند نفره نامتقارن است و دارای گیم پلی مشترک و نبرد بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) است، اگرچه حالت Single Player برای انجام بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

این بازی دارای سیستم ارتقاء سطح و همچنین مکانیک درخت مهارت است و همچنین دارای چندین نقشه، از جمله کابین در جنگل از سری فیلم‌های Evil Dead، به همراه بیش از 25 سلاح، از جمله اره برقی Ash و بوم استیک خواهد بود.

در زمان انتشار، بازی دارای 4 کلاس بازمانده قابل بازی (رهبران، جنگجویان، شکارچیان و پشتیبانی) و 3 شیاطین قابل بازی (جنگ سالار، عروسک گردان، و نکرومنسر) خواهد بود.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10 64 bit
Processor:TBDi7-7700/ Ryzen 2600X
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:GTX 1070 Ti/ RX 5600 XT