توضیحات

Endzone: A World Apart عنوانی پسا آخرالزمانی در سبک استراتژی، شهرسازی و بقا می باشد که توسط استودیو Gentlymad تولید شده و با همکاری Assemble Entertainment و WhisperGames در تاریخ 18 مارس 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. در سال 2021 ، گروهی از تروریست ها نیروگاه های هسته ای سراسر جهان را منفجر کردند و جهان را به هرج و مرج کشاندند. فقط تعداد کمی توانستند به پناهگاه های زیرزمینی موسوم به "Endzones" فرار کنند. 150 سال بعد ، بشر دوباره برای زندگی به سطح زمین باز می گردد. اکنون شما به عنوان رهبر آنها ، باید تمدن جدیدی را با گروهی از مردم آغاز می کنید. برای آنها خانه ای جدید بسازید و از بقای آنها در جهانی متلاشی شده ، تهدید شده توسط تشعشات هسته ای ، باران های سمی ، طوفان شن و خشکسالی اطمینان حاصل کنید. در یک محیط بسیار خطرناک و پر از رادیواکتیویته ، باران های اسیدی و تغییرات شدید آب و هوایی ، شما باید ارزش خود را به عنوان یک رهبر ثابت کنید.

در Endzone: A World Apart باید برای آخرین انسان های بازمانده روی زمین خانه ای جدید بسازید، به آنها سرپناه بدهید و نیازهای اساسی آنها را با آب رسانی و مواد غذایی برآورده کنید. آنها را آموزش دهید ، بقایشان را تضمین کنید و با بیش از 50 ساختمان مختلف در آنها ایجاد انگیزه کنید. به عنوان رهبر تشکیلات خود، مشاغل و وظایف مختلف را هماهنگ و تعیین کنید. با ایجاد زیرساختی کارآمد با خیابان ها ، انبار ها و بازارها به افراد خود اجازه دهید منابع مختلف زیادی را جمع آوری و تصفیه کنند و اقتصاد شما را مدیریت کنند. آب و هوا تغییر کرده است! برای خشکسالی های مکرر و سخت آماده شوید و با تهیه آب و غذا برنامه ریزی کنید. هر چرخه یک چالش جدید است! در برابر طوفان شن غیر قابل مهار مقاومت نکنید ، زیرا ساختمان ها را تخریب می کند و تشعشعات مهلکی را به همراه دارد.

خطر تشعشات رادیواکتیو نامرئی و باران های اسیدی مردم و زمین های شما را تهیدی می کند. با تجهیزات مخصوص از افراد خود در برابر اشعه هسته ای محافظت کنید. آب را با فیلترهای زغال سنگ فعال فیلتر کنید ، روی مزارع خود سقف بسازید و به عنوان آخرین چاره برای در امان ماندن از تشعشات ، زمین را حفر کنید. جهان ویران شده است اما برخی از تجهیزات ساخته شده توسط انسان هنوز باقی مانده است. گروه هایی برای اکتشاف به ویرانه ها و مکان های فراموش شده بفرستید و تصمیمات معنی داری بگیرید که سرنوشت مردم شما را تغییر دهد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Endzone: A World Apart :

تریلر بازی Endzone: A World Apart :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-Bit
Processor: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz or equivalent AMD-Hardware
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Additional Notes: Supported: Monitors with 16:10 and wider aspect ratios (NOTE: 5:4 and 4:3 aspect ratios are not supported)