توضیحات

Encased یک بازی در سبک نقش آفرینی تاکتیکال همراه با مبارزات نوبتی با نمای ایزومتریک می باشد که توسط استودیو Dark Crystal Games تولید شده و شرکت Prime Matter آن را در تاریخ 7 سپتامبر 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. اگر دنبال یک نقش‌آفرینی کلاسیک با دنیایی شبیه به نقش‌آفرینی‌های کلان مثل فال‌آوت هستید، بازی Encased می‌تواند با قصه‌گویی جذاب و روش‌های مختلفی که برای انجام مراحل پیش رویتان می‌گذارد، یکی از گزینه‌های روی میز باشد. داستان علمی تخیلی بازی در دهه 70 جریان داشته و حول محور یک شیء باستانی قدرتمند و مرموز به اسم Dome شکل گرفته است. این شیء در صحرا کشف شده و باعث ایجاد تغییراتی اساسی در دنیا می‌شود و همه‌چیز را به هرج‌ومرج می‌کشاند که در نهایت فاجعه‌ای عظیم را به همراه خود می‌آورد. شما در نقش یک کارمند ساده شرکت ماجراجویی خود را شروع می‌کنید و ماجراهایی را قبل از این واقعه، در زمان وقوع و پس از آن تجربه خواهید کرد.

اگر می خواهید در دنیای پسا آخرالزمانی Encased مدت بیشتری زنده بمانید سلاح ها و زره خود را ارتقا دهید. در تاسیسات رهاشده و متروکه جستجو کنید تا اشیایی اسرارآمیز را پیدا کنید. شما می توانید ساکنان بومی صحراها را استخدام، ترغیب و یا تهدید کنید تا به اهداف خود نزدیک تر شوید. همچنین می توانید به گروهی ملحق شوید که سعی دارند دنیای قدیمی را دوباره بازسازی کنند و از توانایی های خود در این راه استفاده کنید. قلمرو های متنوعی در طول بازی وجود دارند که هرکدام دیدگاه مخصوص به خودی را دارند شما می توانید به آن ها بپیوندید و یا فقط به تنهایی بازی را ادامه دهید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
Processor:Intel® Core™ i5-3.3 GHz or better, or AMD EquivalentIntel® Core™ i7-3.7 GHz or better, or AMD Equivalent
Memory:4 GB RAM8 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce® GTX 660m or AMD Radeon™ R7 260x (2GB of video memory)NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), or AMD RX 480 (8GB)
DirectX:Version 11
Storage:20 GB available space
Sound:DirectSound (DirectX® compatible sound card)