توضیحات

ELDEN RING نام عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی و سولز لایک با محیطی جهان باز می باشد که استودیوی بازی سازی FromSoftware وظیفه ساخت آن را بر عهده داشته و توسط شرکت Bandai Namco Entertainment در تاریخ 24 فوریه 2022 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بازی ELDEN RING به کارگردانی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) با همکاری رمان نویس فانتزی جورج آر آر مارتین (George R. R. Martin) ساخته شد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

Elden Ring یک بازی اکشن نقش آفرینی بوده که در دید سوم شخص با گیم پلی مبارزه ای و اکتشافی ساخته شده است. این بازی نیز دارای عناصری شبیه به سایر بازی های توسعه یافته توسط FromSoftware نظیر سری Souls, Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice است. داستان بازی ELDEN RING در قلمرو سرزمین های میانی جریان دارد، زمانه ای پس از نابودی حلقه الدن و پراکنده شدن خرده های آن در Great Runes، اتفاق می افتد. زمانی که حلقه و درخت Erdtree که نمادی از حضور آن است، تجلیل می‌شد، اکنون این قلمرو توسط فرزندان نیمه خدای ملکه ماریکای ابدی اداره می‌شود، که هر کدام دارای تکه‌ای از حلقه هستند که آنها را فاسد و با قدرت های ویژه ای آلوده کرده است.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

به عنوان Tarnished - تبعیدی‌هایی از سرزمین‌های میانی که لطف حلقه را از دست داده و پس از تکه شدن حلقه احضار شده اند، بازیکنان باید قلمرو را طی کنند تا در نهایت تمام Great Runes را پیدا کرده، حلقه الدن را بازیابی و به ارباب الدن تبدیل شوند. کارگردان بازی یعنی هیدتاکا میازاکی عنوان کرده است که بازیکنان مراحل آغازین بازی را بصورت خطی شروع خواهند کرد اما در نهایت با گذراندن این مراحل، بازی بصورت جهان باز خواهد بود تا بازیکنان آزادانه در سرزمین‌های میانی از جمله شش منطقه اصلی آن و همچنین قلعه‌ها، دژها و دخمه‌های پراکنده در سراسر نقشه، به گشت و گذار و اکتشاف بپردازند.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10Windows 10/11
Processor:INTEL CORE I5-8400 or AMD RYZEN 3 3300XINTEL CORE I7-8700K or AMD RYZEN 5 3600X
Memory:12 GB RAM16 GB RAM
Graphics:NVIDIA GEFORCE GTX 1060 3 GB or AMD RADEON RX 580 4 GBNVIDIA GEFORCE GTX 1070 8 GB or AMD RADEON RX VEGA 56 8 GB
DirectX:Version 12
Storage:60 GB available space
Additional Notes:Windows Compatible Audio Device