توضیحات

Eastern Exorcist عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی و سولز لایک با فضای دو بعدی می باشد که توسط استودیو Wildfire Game توسعه یافته و شرکت bilibili آن را در تاریخ 7 جولای 2021 برای کنسول PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Eastern Exorcist یک نقش آفرینی اکشن و ساید اسکرولر با نمای دو بعدی اما خیره کننده است که در یک جهان خیالی شرقی با ارواح و هیولاهای شرور روایت می شود. شما در این بازی باید به عنوان یک جن گیر ماهر با شیاطین مبارزه کنید تا داستان های مختلفی از شادی و غم را تجربه کنید. شخصیت اصلی بازی ، لو یونچوان ، یک جن گیر و شمشیر زن ماهر است. وی پس از اینکه در طی یک حادثه غم انگیز ، شاهد از دست دادن سه برادرش بود ، اکنون برای گرفتن انتقام آنها می خواهد در سراسر جهان فانتزی و شرقی بازی که مملو از شیاطین خبیث است ، سفر کند. یونچوان حس عدالت خواهی فراوانی دارد زیرا در طول راه در حالی که انبوهی از دشمنان را از بین می برد ، به مردم اطراف نیز کمک می کند.

طراحی  گرافیک Eastern Exorcist کاملاً زیباست و کارگردانی هنری یکی از جنبه هایی است که واقعاً بازی را از معاصرانش جدا می کند. بازی به سبک نقاشی مرکب چینی طراحی شده است و پس زمینه های آن بسیار زیبا هستند. همه چیز ، از پرتاب صاعقه تا پرتاب تیغه های شمشیر جادویی ، قدرت بصری باورنکردنی به مبارزات می افزاید. طراحی دشمنان و باس های بازی نیز مثل اتمسفر کلی آن برگرفته از فرهنگ چین باستان می باشد.

مبارزات بازی تقریبا فرم هک اند اسلش همراه با قدرت های جادویی در کنار ضربات شمشیر را دارا می باشد. گیم پلی بازی Eastern Exorcist تقریباً شبیه نسخه 2 بعدی Sekiro: Shadows Die Twice است. شما دارای یک میزان سلامتی و یک استقامت سنج و همچنین تعداد مشخصی از آیتم های شفابخشی هستید که در تعامل با معابد دوباره پر می شوند. البته این کار ، مثل هر بازی دیگر در ژانر Souls-like ، دشمنان اطراف منطقه را مجدداً احیا می کند.

در طول سفر خود ، شما چندین طلسم جن گیری خواهید داشت که طلسم های مختلفی مانند طلسم پرتاب صاعقه و طلسم پرتاب تیغه های شمشیر جادویی را ایجاد می کند. شما می توانید هر بار فقط از یک طلسم استفاده کنید ، اما حداکثر چهار مورد را می توان از قبل تنظیم کرد و بین آنها جابجا شد. همچنین مثل سایر عناوین نقش آفرینی ، آیتم های مختلفی برای آپگرید تجهیزات و توانایی های شخصیت شما در بازی وجود دارد که باید آنها را جمع آوری کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7/8/10 64-bit
Processor:Intel i3+Intel i5+
Memory:4 GB RAM8 GB RAM
Graphics:Nvidia GeForce GTX 750Nvidia GeForce GTX 950
DirectX:Version 10
Storage:8 GB available space
Sound:100% DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes:16:9 aspect ratio Recommended